بازار خرید آمونیاک خوراکی خشک

آمونیاک خوراکی به دلیل کارایی بسیار زیادش در صنعت های مختلف در زمینه ی تولیدات مواد غذایی چون انواع کوکی ها، پاستاها، ویفرها، نوشیدنی های انرژی زا و… طرفداران و متقاضیان زیادی جهت خرید دارا می باشد. در بازارهای خرید این محصول برخورداری از کیفیت مطلوب و به صرفه بودن قیمت مهم است. هم چنین برای حمل و نقل، جابجایی و نگهداری این محصول بایستی تمهیداتی در نظر داشت. بهترین خرید می تواند خرید اینترنتی باشد چرا که در کوتاه ترین زمان از خود فروشنده با حذف دلالان و واسطه گران می توان آمونیاک خوراکی را تهیه نمود.

بازار خرید آمونیاک خوراکی خشک

5 ویژگی مهم آمونیاک خوراکی

5 ویژگی مهم آمونیاک خوراکی آمونیاک خوراکی خشک یا بی کربنات آمونیوم ترکیب شیمیایی پرکاربرد در صنعت می باشد از کشاورزی تا صنایع مربوط به غذا چون کیک پزی، بیسکوییت پزی و…

بی کربنات آمونیوم ترکیب غیر آلی، جامد با رنگ سفید و یا بی رنگ می باشد این ماده در آب قابل حل می باشد ولی در الکل ها و استون ها غیر محلول است. با افزودن حرارت میزان انحلال پذیری این ماده افزایش می یابد و طی واکنش گرماگیر سبب کاهش دمای آب می شود. ترکیب شیمیایی این ماده دارای یک عنصر نیتروژن، پنج عدد هیدروژن، یک عنصر کربن، سه عدد اکسیژن می باشد.

از جمله ویژگی های مهم این ماده قدرت تثبیت کنندگی و ضدعفونی کردن آن است.

از جمله کاربردهای این ماده در صنعت های گوناگون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربرد در صنایع مربوط به لوازم آرایشی
  • برای دباغی چرم طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای تولید لباس های اطفاء حریق، و لباس های نسوز و مقاوم در برابر سوختن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای رسوب زدایی و پاک کنندگی لوله ها ی حرارتی و بویلرها استفاده می شود.
  • از این ماده برای تقویت خاک و کود استفاده می گردد.
  • برای ساخت انواع رنگ های مصنوعی خوراکی موجود در انواع ژله ها، بستنی ها، سس ها، محصولات کنسروی و… قابل استفاده است.
  • و…

صادرات انواع آمونیاک خوراکی خشک

صادرات انواع آمونیاک خوراکی خشک امروزه صادرات آمونیاک خوراکی به شیوه ی دریایی به کشورهایی چون ترکیه، چین، هند و تایوان نسبت به گذشته افزایش داشته است و همین امر سبب افزایش دزآمدهای ارزی کشور گشته است. این ماده یکی از محصولاتی است که سهم بزرگی در تولید توسط واحدهای پتروشیمی را دارد. خوشبختانه ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان این ماده در سطح خاورمیانه است.

بعد از عربستان ایران رتبه ی دوم را برای صادرات این محصول به خود اختصاص داده است. با افزایش روزانه ی جمعیت کره ی زمین و کارایی بسیار آمونیاک در صنعت نیاز کشورها برای تهیه این محصول بیش از گذشته می باشد. صادرکنندگان این کالا با قیمت رقابتی توانستند علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی خوش بدرخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما