بازار خرید محلول آمونیاک 2/5 لیتری

محلول آمونیاک 2/5 لیتری را می توانید با خیال آسوده از مجموعه ی ما خرید کنید چرا که محصولات ما از بهترین و خالص ترین انواع آمونیاک بدنسازی مایع بصورت فله و بسته بندی در ابعاد مختلف توسط تولید کنندگان داخلی ، در کارخانه تولید آمونیاک مایع در کشور می باشد.

ما توانسته ایم با تولیدات انبوه در اندازه های مختلف از جمله ۲/۵ لیتری در این صنعت خودکفا شده و تولیدات خود را با شرایط خاص و ویژه به مشتریان عزیز در سراسر کشور عرضه نماییم. این کارخانه تولیدی با استفاده از خالص ترین و مرغوب ترین مواد اولیه و استفاده از خط تولید مدرن و پیشرفته اقدام به تولید محصولات خود نموده است.

بازار خرید محلول آمونیاک 2/5 لیتری

مشخصات مهم محلول آمونیاک غلیظ

مشخصات مهم محلول آمونیاک غلیظ

محلول  آمونیاک خشک فاقد رنگ می باشد و دارای بوی نامطبوع و زننده می باشد و جزو مواد شیمیایی بسیار خطرناک است که اگر در معرض هوای باز قرار بگیرد به سرعت به گاز تبدیل می شود ۰ آمونیاک مایع غلیظ در بسیاری از صنایع کاربرد کلیدی دارد و این ماده شیمیایی را برای استفاده در کودها ، ابتدا به خاک اضافه می کنند و از آن به عنوان کود برای کشاورزی و فضاهای سبز شهری و گیاهان در گل فروشی ها و گلدان های منازل استفاده می نمایند.

آمونیاک مایع غلیظ می تواند مقدار قابل توجهی از گرمای اطراف را به خود جذب نماید از این ماده در مواد شوینده خانگی ، کارخانه های یخ سازی ، کودهای شیمیایی در صنعت کشاورزی ، تصفیه آب و یا در تولید بسیاری از محصولات مثل پلاستیک ها , مواد منفجره , پارچه , افت کش ها استفاده می شود . گاز آمونیاک بسیار سمی و خطرناک می باشد کا می تواند با تاثیر بر ریه انسان باعث مرگ شود که در استفاده آن می بایست کلیه دستورالعمل های مصرف را رعایت نمود.

بازرگانی فروش محلول آمونیاک 2/5 لیتری

بازرگانی فروش محلول آمونیاک 2/5 لیتری

بازرگانی فروش آمونیاک مرک، آمادگی تولید داخلی و صادرات محصول خود ، وهمکاری با مشتریان گرامی را دارد این شرکت دارای مجوز صادرات آمونیاک صنعتی می باشد مشتریان عزیز و کارخانجات تولید مواد شیمیایی می توانند جهت خرید و مشاوره با ما تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است این مجموعه خدمات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارایه نموده و آماده ی عقد قرارداد در مقادیر کلی و جزیی می باشد در این شرکت فروش محلول ۲/۵ لیتری آمونیاک با کیفیت و قیمت مناسب جهت عرضه به مشتریان آماده می باشد۰ این مجموعه با دارا بودن بهترین کارشناسان توانسته در عرصه ی تولید آمونیاک صنعتی مایع گامی موثر برداشته و باعث کمک به چرخه ی تولیدات داخلی شود ما توانسته ایم با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاها برای خط تولیدمان محصولات با استاندارد تولید کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما