بازار خرید گاز آمونیاک خالص

گاز آمونیاک خالص یکی از مهمترین ترکیبات از هیدروژنه ازت هست. گاز آمونیاک به راحتی به مایع تبدیل می شود. این گاز بی رنگ و یک مزه خیلی تند و زننده دارد به طوری که اشک آور است و احساس خفگی می دهد. بازار خرید این گاز به دلیل کاربردی که در صنایع مختلفی مانند:یخ سازی، دارو سازی و تولید مواد منفجره و…. دارد ، بسیار خوب و پر رونق است.

بازار خرید گاز آمونیاک خالص

مشخصات مهم گاز آمونیاک بی رنگ

مشخصات مهم گاز آمونیاک بی رنگ گاز آمونیاک بی رنگ خصوصیات و ویژگیهایی دارد که برخی از آن ها از این قرار است: این گاز قابلیت اشتعال دارد ، هرچند در کل جزو دسته گازهای قابل اشتعال نیست اما در مجموع باید با آن با احتیاط رفتار کرد.

این گاز دارای موادی مانند اکسیدهای قوی و اسیدها و هالوژن ها هستند که واکنش پذیر و ناسازگار هستند. به همین دلیل در صورت تماس با این گاز باید فورا لباسهای آلوده را از بدن دور کرد و آن قسمت پوست که در اثر تماس، با این گاز آسیب دیده را با آب زیاد و سرم نرمال سالین خوب بشوییم تا زمانی که دیگر روی پوست احساس خارش یا سوزش نکنیم. همچنین در صورت تماس با چشم هم بهتر است چشمها را با همان سرم نرمال سالین و آب زیاد خوب شستشو داد و هر چه سریعتر به چشم پزشک مراجعه شود.

این گاز، گازی رقیق است که بوی بدی دارد و خیلی مزه تند و گزنده ای دارد که استشمام بوی آن بعد از مدتی می تواند کاملا باعث آسیب دستگاه تنفس شود. اگر هم این گاز در حالت مایع به اشتباه خورده شود بهتر است که سریعا معده را شستشو داد.

این گاز کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد از جمله در صنعت کاغذ سازی و همچنین در تولید اسید سیتریک و انواع کودهای شیمیایی، صنایع غذایی و مواد آتش زا و همچنین صنایع چوب و پالایش نفت.

آمونیاک یک اتم نیتروژن دارد همراه با سه اتم هیدروژن که این اتمها با سه پیوند به صورت یگانه به هم دیگر وصل شده اند.

بازرگانی فروش گاز آمونیاک خالص

بازرگانی فروش گاز آمونیاک خالص فروش گاز آمونیاک با توجه به کاربرد زیادی که دارد خیلی خوب است و شرکتهایی که اقدام به فروش این گاز می کنند را به راحتی می توان در سایتهای اینترنتی مختلف پیدا کرد و به دو صورت اینترنتی یا حضوری به صورت کلی یا جزئی از آن ها خرید کرد. همچنین می توان با بررسی شرکتهای مختلف از میزان خلوص گاز خریداری شده اطمینان حاصل کرد.

همچنین می توان قیمتهای مختلف را بررسی کرد که بر اساس خلوص گاز سفارش داده شده و همچنین نوع کپسولهای آن قیمت ها متفاوت است. میزان خلوص گاز براساس کاربردی که در نظر داریم متفاوت است در بعضی صنایع نیاز است که خلوص گاز بیشتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما