بازار فروش آمونیاک کشاورزی

آمونیاک کشاورزی یک ماده‌ی شیمیایی می‌باشد، در کشاورزیو رشد محصولات معجزه می‌کند. این ماده پرکاربرد از تجزیه گیاهان و مواد زائد حیوانی که جزء دسته مواد آلی هستند تولید می‌شود. از آمونیاک کشاورزی به‌عنوان یک کود ارزشمند مصرف می‌شود. استفاده از آن باعث می‌شود تا مواد مغذی خاک برای رشد محصولات به پایان نرسد که به کودهای نیتروژن دار معروف می‌باشد. بخاطر کارایی بالای امونیاک کشاورزی و بازده بالای آن در بازار مواد شیمیایی مورد توجه قرار گرفته است، و بازار داغی دارد.

بازار فروش آمونیاک کشاورزی

ترکیبات آمونیاک کشاورزی چیست؟

ترکیبات آمونیاک کشاورزی چیست؟ قبل‌ از بررسی ترکیبات آمونیاک کشاورزی، باید توضیح بدهیم که آمونیاک در حالت مایع و گاز و جامد وجود دارد. برای کاربردهای مختلفی بکار می رود، برای کودهای کشاورزی، آمونیاک خوراکی برای خوراک دام، و انواع آمونیاک وزنه برداری که مختص ورزشکاران می‌باشد (از آنجایی که به هنگام وزنه برداری تحت فشار می باشند امونیاک استنشاقی را برای آنها بکار می برند تا سطح اکسیژن را در خونشان بالا ببرد.) اما آمونیاک کشاورزی با فرمول شیمیایی NH3 از ترکیب نیتروژن و هیدروژن بدست می آید. در واقع آمونیاک یک هیدرید دوتایی است که فرمول پایدار دارد. در واقع بصورت ساده تر بیان کنیم کود آمونیاک کشاورزی یک زباله نیتروژنی متداول می باشد.اگر بخواهیم به‌طور کامل ساختار تشکیل‌دهنده آمونیاک کشاورزی را توضیح بدهیم، از سه عدد نیتروژن و یک عدد هیدروژن دو عدد ترکیب ناپایدار بر روی هیدروژن تشکیل شده است. ساختار آن بصورت مثلثی‌شکل می‌باشد. همچنین یک نوع ترکیب بازی است. بخاطر مناسب کردن عملکرد خاک زمین زراعتی باعث رشد گیاهان و محصولات می‌شود.

راهنمای انتخاب آمونیاک کشاورزی

راهنمای انتخاب آمونیاک کشاورزی برای انتخاب آمونیاک کشاورزی چند عامل مهم وجود دارد که قبل‌از انتخاب آن باید به آن دقت داشته باشید. اول این‌که زمین خاک زمین شما چگونه می‌باشد آیا برای بار اول در آن کشت می‌شود یا بار چندم می خواهید در آن کشت کنید. در واقع مقدار مواد مغذی خاک برای تعیین کردن نوع کود کشاورزی ارتباطی مستقیم دارد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که خاک زمین شما اسیدی می‌باشد یا قلیایی.

میزان درصد آهک در خاک زراعتی چند می باشد. از موارد دیگری که باید قبل از خرید کود نیتروژنی دقت داشته باشید اینست، چه محصولی که می‌خواهید در آن کشت کنید، و سال قبل چه محصولی در آن کاشته بودید. آیا آمونیاک کشاورزی تهیه‌ شده با نوع محصول شما همخوانی دارد یا نه؟ زمین زراعی شما در منطقه‌ای حاصلخیز است، یا در مناطق خشک و کویری می‌باشد.

از آنجایی که آمونیاک کشاورزی دارای درصدهای متفاوت می‌باشد، به‌همین خاطر قبل‌ از خرید حتما با یک مهندسی آب‌وخاک و مهندسی کشاورزی مشورت داشته باشید. تا با آزمایش خاک زمین زراعتی آنرا آنالیز کرده وشما نتیجه را به مهندس کشاورزی نشان بدهید طبق آن تصمیم گرفته که چه نوع کودی با چه در صد های مناسب خاک زمین زراعتی تان می باشد و برای محصولات تان مفید است

قیمت خرید آمونیاک کشاورزی

قیمت خرید آمونیاک کشاورزی برای خرید آمونیاک کشاورزی به راحتی به سایت معتبر فروش آمونیاک کشاورزی مراجعه بکنید. ابتدا با دریافت یک نمونه و سپردن آن به آزمایشگاه آب‌ و خاک از کیفیت آن مطمئن بشوید. همچنین قبل از سفارش عمده آمونیاک کشاورزی حتما با یک مهندس کشاورزی نیز مشورت داشته باشید، که برای محصول شما چه نوع کود نیتروژن مفید می‌باشد. بعد از دریافت راهنمایی‌های لازم اقدام به خرید بکنید. البته قابل ذکر است که در این سایت‌ها هم شماره تماس‌هایی وجود دارد.

شما می توانید با مشاوران تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به دریافت بکنید. شما با خرید اینترنتی مستقیماً از تولیدکننده و مرکز توزیع آمونیاک کشاورزی خرید می‌کنید. آن‌ها این محصولات را در یک بسته‌بندی استاندارد در محل مورد نظر بدیت شما می‌ رسانند. ازآنجایی‌که خریدتان بدون واسطه و مستقیم می‌باشد، و واسطه ها حذف شده اند، به همین علت قیمت تمام‌شده آن پایین‌تر از قیمت نرخ بازار خواهد بود. خرید مستقیم آمونیاک کشاورزی برای شما یک سود می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما