تامین کننده آمونیاک صادراتی

آمونیاک صادراتی به عنوان ماده ای غیر آلی و بی رنگ با بویی تند و خفه کننده که شکل معمول آن مایع است بسیار تحریک کننده است. تولید انواع مواد شیمیایی مانند اسید نیتریک و استفاده از آنها در صنایع مختلف از جمله کاربردهای آن می باشد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. همچنین لازم است بدانید که آمونیاک بخشی از چرخه نیتروژن است و توسط فرآیندهای باکتریایی در خاک تولید می شود.

تامین کننده آمونیاک صادراتی

شرایط صحیح نگهداری از آمونیاک

شرایط صحیح نگهداری از آمونیاک آمونیاک خشک ترکیبی از هیدروژن نیتروژن که با فرمول شیمیایی می باشد. ماده بی رنگ وبا بوی تند، وضایعات نیتروژن دارا بوده است. که به عنوان مثال پیش ساز غذا وکود می باشد. محصول به طور مستقیم غیر مستقیم جز دارو های بوده است ودر زیاد از محصولات شوینده استفاده می کنند. این ماده پایدار می باشد ودر شرایط نگهداری عادی واکنش ها مخرب و مضرب رخ نمی دهد. باید از منابع های احتمالی جرقه یا شعله دور می باشد به ظرف فشار برش جوش لحیم کاری وارد نشود.

از مواد ناسازگار مانند اکسیدان ها و فلزات زرد رنگ مانند برنج و مس خودداری کنید ظرف نگهداری را به صورت عمودی قرار دهید از کشیدن، چرخاندن یا کشیدن سیلندرها خودداری کنید، برای حمل و نقل از آسیاب دستی استفاده کنید در مکانی با تهویه مناسب نگهداری شود.

بی کربنات آمونیوم به دو صورت صنعتی و خوراکی موجود است. در وان های فلزی یا کیسه های 25 کیلوگرمی در جای خشک و در دمای کمتر از 15 درجه سانتی گراد نگهداری شود. رنگ آن سفید و بسیار شبیه به نمک است. بی کربنات آمونیوم کاربردهای زیادی دارد، از جمله لاستیک اسفنجی، سرامیک، پلاستیک، کود و غیره.

حفظ فاصله مناسب، پارتیشن بندی، استفاده از کمدها و تجهیزات مهار، همگی از اقدامات قابل قبول برای جداسازی مناسب مواد هستند. در واقع هیچ قانون خاصی برای نگهداری مواد شیمیایی وجود ندارد، اما هنگام نگهداری مواد مایع و جامد باید هم حجم مواد شیمیایی و هم فضای مورد نیاز برای نگهداری آنها را در نظر بگیرید. کارشناسان امنیتی کابینت ها یا جداکننده های جداگانه را برای نگهداری مواد ناسازگار توصیه می کنند.

تجهیزات بازدارنده نیز قابل قبول هستند و در صورت محدود بودن فضا به خوبی کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که تجهیزات به اندازه کافی بزرگ هستند تا کل حجم ذخیره شده (حتی بزرگترین ظرف داخل) را در خود جای دهد.

ویژگی های محلول آمونیاک اصل چیست؟

ویژگی های محلول آمونیاک اصل چیست؟ کاربردهای این ماده را می توان به دو گروه صنعتی و غیر صنعتی تقسیم کرد که در ادامه به آنها می پردازیم: کاربرد صنعتی می تواند انتشار NOX را در سیستم کاتالیست کاهنده کاهش دهد. این ماده در صنعت کشاورزی کاربرد فراوانی دارد و حدود 80 درصد از کل کاربرد آن مربوط به تولید انواع کودهای شیمیایی در کشاورزی است. در تولید اسید نیتریک و نیترات آمونیوم استفاده می شود و به عمده فروشان عرضه می شود و عمده فروشان این مواد را برای مصارف مختلف در بازار توزیع می کنند.

در صنعت رنگ استفاده می شود به عنوان سوخت یا مشتقات سوخت استفاده می شود به عنوان یک عامل اکسید کننده و کاهنده استفاده می شود از بی کربنات آمونیوم (آمونیاک خوراکی) نیز در بیسکویت سازی استفاده می شود. آمونیاک خانگی چیست؟ آمونیاک خانگی یک لکه بردار بسیار قوی و محبوب است. این ماده به نام هیدروکسید آمونیوم نیز شناخته می شود. همچنین اسپری های شیشه شوی، پاک کننده سطوح، پاک کننده های حمام و … نیز در این ماده موثر و بدون لکه گنجانده شده است.

این محصول در واقع محلولی از آمونیاک با غلظت 5 تا 10 درصد حجمی است که به دلیل رقیق شدن خطر کمتری برای مصارف خانگی دارد و عمدتاً برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن سطوح مختلف مانند شیشه، سینک، وان قابل استفاده است. ، کاشی و از سرامیک یا حتی میزهای چوبی استفاده شده است.

کاربرد محلول آمونیاک در صنعت کشاورزی

کاربرد محلول آمونیاک در صنعت کشاورزی حدود 80 درصد از کل آمونیاک جهان در صنعت کشاورزی تولید می شود. این ماده شیمیایی منبع بسیار ارزشمند نیتروژن مورد نیاز برای رشد گیاه است. به دلیل تفاوت در رشد گیاه، اما به طور معمول 200 پوند (معادل 90.72) آمونیاک در هر فصل در هر خاک مصرف می شود. رایج ترین مصرف کنندگان آمونیاک در تجارت کشاورزی عبارتند از:

خوراک دام: آمونیاک و اوره به عنوان منبع تغذیه برای حیوانات اهلی مانند گاو، گوسفند و بز استفاده می شود. کود: کود مایع آمونیاک، اوره، فسفات آمونیوم، نیترات آمونیوم، آمونیاک آبی، سولفات آمونیوم، نمک های آمونیوم و نیترات. حفاظت از گیاه: آمونیاک برای محافظت و نگهداری از میوه ها استفاده می شود. به عنوان مثال برای جلوگیری از قارچ روی برخی از میوه ها، ذرت را با بالا نگه داشتن می کنند و به عنوان یک عامل ضد علف های روی درختان استفاده می شود.

آمونیاک یکی از مهمترین ترکیبات هیدروژنه شده با نیتروژن می باشد و ساده ترین هیدرید از گروه نیتروژن حاصل تجزیه و تحلیل مواد آلی نیتروژنی است. آمونیاک یک گاز قلیایی بی رنگ با بوی بسیار تند، تند و زننده، نافذ و تند است که سبک تر از هوا است و راحت تر به مایع تبدیل می شود. این ماده در تماس با مجاری چشم‌اندازی باعث تحریک و اختلال می‌شود و به فرد آسیب می‌رساند. همچنین در تماس با پوست باعث سوختگی می شود.

فروش عمده آمونیاک صادراتی

فروش عمده آمونیاک صادراتی محلول آمونیاک اصل نیز به طور طبیعی از تجزیه مواد آلی از جمله گیاهان، حیوانات و فضولات حیوانی تولید می شود. در بدن انسان، غذاهای حاوی پروتئین به اسیدهای آمینه و آمونیاک تجزیه می شوند و به دنبال آن آمونیاک به اوره تبدیل می شود. وجود آمونیاک برای بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی ضروری است و به عنوان پیش ماده ای برای سنتز اسیدهای آمینه و نوکلئوتیدها استفاده می شود. شرکت ما تامین کننده آمونیاک است و لطفا برای خرید محصول از سایت ما دیدن فرمایید.

آمونیاک به عنوان ماده ای غیر آلی و بی رنگ با بویی تند و خفه کننده که شکل معمول آن مایع است بسیار تحریک کننده است. تولید انواع مواد شیمیایی مانند اسید نیتریک و استفاده از آنها در صنایع مختلف از جمله کاربردهای آن می باشد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. همچنین لازم است بدانید که آمونیاک بخشی از چرخه نیتروژن است و توسط فرآیندهای باکتریایی در خاک تولید می شود. شرکت ما فروش عمده آمونیاک را به کشورهای خارجی ارسال می کند و دارای کیفیت عالی بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما