توزیع آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

آمونیاک یک نوع ترکیب شیمیایی است که در ساختار آن می توان موادی مانند هیدروژنه ازت را مشاهده نمود و از آن برای تولید محصولات مختلف استفاده های فراوانی نمود. اگر شما نیز به یکی از مراکز توزیع کننده محصولات شیمیایی و صنعتی مراجعه کنید می توانید نمونه های مختلفی از آمونیاک مایع را مشاهده نموده و بر مبنای نیاز خود یکی از آن ها را سفارش داده و خریداری نمایید؛ یکی از نمونه های پرفروش این محصولات آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری است.

توزیع آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

موارد استفاده آمونیاک 25 درصد

موارد استفاده آمونیاک 25 درصد اگر بخواهیم به یکی از اصلی ترین موادی که این روزها در بسیاری از صنایع تولیدی از آن استفاده های فراوانی می شود اشاره کنیم، مسلماً از آمونیاک مایع 25 درصد نام خواهیم برد؛ برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال به وجود آید که موارد استفاده از آمونیاک مایع 25 درصد چیست و معمولاً چه صنایعی از آن به وفرو استفاده می نمایند؟

برای پاسخ به این سوال به برخی از مهم ترین موارد استفاده از آمونیاک 25 درصد اشاره می کنیم:

  1. از آمونیاک 25 درصد معمولاً برای تولید بسیاری از داروهای شیمیایی استفاده می نمایند، بنابراین می توان گفت در صنایع پزشکی و داروسازی موارد کاربرد بسیار زیادی دارا می باشد.
  2. بسیاری از صنایع تولید کننده محصولات کشاورزی از آمونیاک 25 درصد به عنوان یک ماده قدرتمند برای تولید بسیاری از کودها و سموم کشاورزی استفاده نموده و توسط آن محصولات زراعی خود را از قرار گرفتن در معرض آسیب آفت ها در امان نگه می دارند.
  3. از آمونیاک مایع به عنوان یک ترکیب عالی و اثر بخش برای تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود و با کمک آن بسیاری از ترکیبات ناخالص موجود در آب ها را از بین می برند.
  4. آمونیاک مایع 25 درصد یکی از موادی است که ساختار اصلی تشکیل دهنده بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی به شمار می رود.
  5. صنایع کاغذ سازی و چاپ و بسته بندی نیز از جمله مهم ترین صنایعی هستند که از این ماده ارزشمند برای تولید انواع کاغذ، مقوا و ایجاد چاپ مخصوص بر روی آن استفاده های فراوانی می نمایند.
  6. صنایع تولید کننده گاز، نفت و پتروشیمی نیز از جمله مهم ترین کارخانجاتی هستند که از آمونیاک برای تولید محصولات خویش استفاده می نمایند.

مشخصات آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

مشخصات آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری محلول آمونیاک مایع یک مایع بدون رنگ است که دارای قابلیت انحلال بالایی می باشد و می توان از آن به عنوان یک حلال برای تولید بسیاری از محصولات در صنایع مختلف استفاده های فراوانی نمود؛ آمونیاک از نظر فرمولاسیون خاص خود به انواع و اقسام مختلفی تقسیم بندی می شود که از میان آن ها می توان به آمونیاک 25 درصد و همچنین محلول آمونیاک 32% اشاره نمود که در گالن های مخصوصی که از جنس پلی اتیلن تولید شده اند ارائه گردیده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین مشخصات آمونیاک 25 درصد این است که مولکول های تشکیل دهنده آن از ترکیب یک اتم نیتروژن و همچنین سه اتم هیدروژن به دست می آید و مولکول تشکیل دهنده آن در واقع یک مولکول قطبی است که می تواند با خود و سایر مولکول هایی که اطراف آن وجود دارند پیوندهای مخصوص هیدروژنی برقرار نماید.

فروش آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

فروش آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری آمونیاک یکی از بهترین ترکیبات شیمیایی است که می توان آن را از تقطیر زغال سنگ به دست آورد؛ البته بسیاری از کارخانجات تولید کننده، آن را بر مبنای یک فرمولاسیون خاص و با استفاده از شیوه های صنعتی تولید نموده و در اختیار مشتریان خویش قرار می دهند. عناصر اصلی که تشکیل دهنده آمونیاک مایع هستند شامل نیتروژن و هیدروژن می باشد؛ این مایع بویی بسیار تند و زننده دارد و بسیار محرک است.

این روزها فروش آمونیاک 25 درصد که معمولاً در گالن های 20لیتری ارائه می گردد، در تمامی مراکز کشورمان گرما و رونق فراوانی دارد و بسیاری از کارخانجات و مراکز صنعتی از آن به عنوان یک ماده ارزشمند برای تولید محصولات خود استفاده می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما