توزیع انواع آمونیاک مایع پتروشیمی

توزیع سرکه خانگی انگور طبق عوامل مختلفی تعیین می شود که برخی از این عوامل شامل نوع آمونیاک، میزان مشتریان و همچنین قیمت قطعات تولیدی این آمونیاک می باشد. طبیعتاً هرچقدر که قیمت قطعات تولید آمونیاک مایع ارزان‌تر باشد قطعاً نرخ خود آمونیاک هم با کاهش همراه خواهد بود. به طور کلی تمامی این موارد ذکر شده در بالا می تواند بر قیمت این آمونیاک موثر باشد.

توزیع انواع آمونیاک مایع پتروشیمی

خصوصیات مهم آمونیاک مایع غلیظ

خصوصیات مهم آمونیاک مایع غلیظ آمونیاک بی آب یک گاز مایع بی رنگ غیر قابل اشتعال است. بخار آن از هوا سبک تر است [(تراکم بخار 0.6) هوا = 1] و بوی تند آن مانند آمونیاک خانگی است. اگرچه بخار آمونیاک سبکتر از هوا است، بخارهای ناشی از نشت ممکن است زمین را در آغوش گرفته و به صورت یک ابر سفید ظاهر شود. آمونیاک از نظر شیمیایی 82 درصد نیتروژن (N) و 18 درصد هیدروژن (H) است و دارای فرمول شیمیایی NH3 است.

تعریف بی آب بدون آب است. در حالی که آمونیاک خانگی 95 درصد آب است، آمونیاک بی آب فاقد آب است. آمونیاک به قدری هیدروسکوپی (عاشق آب) است که یک فوت مکعب آب 1300 فوت مکعب بخار آمونیاک را حل می کند و آب را به سلاح اولیه برای اولین پاسخ دهندگان تبدیل می کند. هنگامی که آمونیاک با آب واکنش می دهد، هیدروکسید آمونیوم پایه (NH4OH) تشکیل می شود.

وزن آمونیاک 5.15 پوند در هر گالن در مقایسه با آب که وزن آن 8.33 پوند در هر گالن است. از آنجایی که آمونیاک در آب بسیار محلول است، وقتی آمونیاک مایع به داخل بدنه آب سطحی ریخته می شود، اثر لایه بندی وجود نخواهد داشت. بوم ها، پدها، جاروها و بالش هایی که معمولاً برای نگهداری و بازیابی نفت استفاده می شوند، در نشت آمونیاک به آب های سطحی بی تأثیر هستند.

صادرات عمده آمونیاک مایع پتروشیمی

صادرات عمده آمونیاک مایع پتروشیمی صادرات سرکه دست چین به عوامل مختلفی توجه می شود که برخی از این عوامل شامل قیمت‌گذاری مناسب و همچنین تامین آن به اندازه نیاز مشتریان می‌باشد. خوب است بدانید که فروشنده نرخ نهائی آمونیاک مایع را طوری تعیین می کند که هم خودش از طریق فروش این آمونیاک به سود مناسبی برسد و هم مشتری از خرید به صرفه بهره‌مند شود.

مشتری در نظر دارد که با مراجعه به فروشنده آمونیاک آن را به میزان دلخواه خریداری کند و نگرانی بابت موجودیت آن نداشته باشد، فروشنده مجرب این آمونیاک صادراتی را به اندازه تامین می کند که مشتریان کمبودی در این زمینه نداشته باشند و بتوانند بدون هیچ نگرانی بابت موجودیت، آمونیاک مایع را سفارش دهند. دقت و رعایت تمامی این موارد موجب شده مشتریان آمونیاک افزایش یابند و بازار فروش آمونیاک مایع صادراتی پررونق شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما