توزیع مستقیم آمونیاک طبیعی مایع

آمونیاک طبیعی ماده ای بدون رنگ و با بوی تند است که در حالت طبیعی به صورت مایع وجود دارد. این ماده غیرالی در بدن انسان و حیوانات تولید می شود و در آب و هوا و ساختار گیاهان نیز موجود است. امروزه آمونیاک مایع در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل کارخانجاتی در سراسر کشور این ماده را تولید و جهت فروش برای مصارف مختلف، توزیع می کنند. توزیع مستقیم آمونیاک از کارخانه، برای متقاضیان و مشتریان عزیز مقرون به صرفه و مناسب است و به همین جهت مشتریان خرید مستقیم و بدون واسطه را ترجیح می دهند.

توزیع مستقیم آمونیاک طبیعی مایع

همه چیز درباره آمونیاک طبیعی

همه چیز درباره آمونیاک طبیعی

آمونیاک طبیعی ماده ی مهم و پرکاربردی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به طور طبیعی در بدن انسان و با تجزیه مواد غذایی پروتئین دار تولید می گردد. رایج است که آمونیاک طبیعی مایع را در محصولات شوینده وتمیزکننده خانگی با آب و مایع ظرفشویی مخلوط کرده و برای پاک کردن لکه های روغن استفاده می کنند. اما شایان ذکر است که آمونیاک خاصیت خورندگی داشته و به شدت قابل اشتعال است و افرادبایستی هنگام خرید به این نکته توجه کنند تا هنگام استفاده آسیبی و خسارتی به خود وارد نسازند.

علاوه بر این از آمونیاک در ورزش های سنگین و برای تامین اکسیژن مورد نیاز بدن ورزشکاران استفاده می شود. کاربرد دیگر این ماده در کشاورزی و تحت عنوان کود نیتروژن است تا محصولات با کیفیت بیشتری تولید شوند. از این ماده در ساخت برخی داروها، تولید پلاستیک، منسوجات، رنگ ها و در تصفیه آب نیز استفاده می گردد. همانطور که مشخص است آمونیاک مایع کاربردهای فراوانی دارد و به همین جهت تولید آن برای مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی حیاتی و مهم به شمار می رود.

صادرات عمده آمونیاک طبیعی مایع

صادرات عمده آمونیاک طبیعی مایع

امروزه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان آمونیاک مایع در تلاش برای تامین نیاز بازار به این ماده می باشند. تولید و توزیع آمونیاک به صورت عمده و از طریق کارخانجات تولیدی و مراکز توزیع و فروش این ماده صورت می پذیرد و متقاضیان این ماده می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه آن را برای مصارف مورد نیاز خود تهیه نمایند. امروزه صادرات آمونیاک طبیعی به کشور های همسایه نیز صورت می پذیرد و از طریق صادرات آن، درآمد ارزی قابل توجهی به کشور تزریق می شود. ایران از جمله صادرکنندگان آمونیاک طبیعی باکیفیت و مقرون به صرفه است و از این طریق نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تامین می کند. مشاورین فروش ما جهت ارائه اطلاعات لازم در زمینه آمونیاک به مشتریان عزیز آماده می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما