تولید کننده آمونیاک مایع صنعتی

آمونیاک به حالت گاز می باشد که تولید کننده ها طی فرایندی می تواند آن را به حالت مایع در آورد و کاربرد بسیار زیادی در خانه ها، صنعت های مختلف، کشاورزی و… دارد از این رو شرکت های زیادی در ایران در زمینه تولید آن فعالیت دارند و تولید کنتده آمونیاک مایع صنعتی با استفاده از مواد باکیفیت و خالص اقدام به تولید و ارائه ی آن می کند.

تولید کننده آمونیاک مایع صنعتی

دانستنی‌ها در مورد آمونیاک مایع غلیظ

دانستنی‌ها در مورد آمونیاک مایع غلیظ آمونیاک مایع غلیظ که به نام آمونیاک بی آب نیز شناخته می شود مایعی بی رنگ است چگالی آن 0.617 گرم بر سانتی متر مکعب است، نقطه جوش 33.5- درجه سانتیگراد است، زیر 77.7 درجه سانتیگراد می تواند به کریستال های بی رنگ با بو تبدیل شود بوی تند دارد و به راحتی به آمونیاک تبخیر می شود آمونیاک هنگامی که در آب حل می شود یک محلول قلیایی از هیدروکسید آمونیوم تشکیل می دهد حلالیت آمونیاک در آب در دمای 20 درجه سانتی گراد 34 درصد است.

دو ویژگی اساسی آن 1.مکانیسم آمونیاک خوراکی و مسمومیت انسان، آمونیاک استنشاق انسان، پس از ورود آمونیاک به بدن انسان چرخه اسید تری کربوکسیلیک را مختل می کند و اثر سیتوکروم اکسیداز را کاهش می دهد باعث افزایش آمونیاک مغز می شود که می تواند اثرات عصبی ایجاد کند غلظت بالای آمونیاک می تواند باعث انحلال بافت و نکروز شود بر اساس تعریف آمونیاک مواد شیمیایی خطرناک است و در دسته گازهای سمی قرار دارد.

2.ویژگی های احتراق و انفجار، آمونیاک یک گاز قابل اشتعال در دمای اتاق است اما به سختی مشتعل می شود و حد انفجار 16%-25% و بیشترین غلظت قابل اشتعال 17% است غلظت زمانی که حداکثر فشار انفجار ایجاد می شود 22.5٪ است.

استفاده از آن 1. آمونیاک مایع عمدتاً برای تولید اسید نیتریک اوره و سایر کودهای شیمیایی استفاده می شود همچنین می توان از آن به عنوان ماده اولیه دارو ها و آفت کش ها استفاده کرد در صنایع دفاع ملی از آن برای ساخت موشک و پیشران موشک استفاده می شود. می توان از آن به عنوان ماده اولیه برای آمونیاک کردن محصولات شیمیایی آلی استفاده کرد.

2. آمونیاک مایع پس از تبدیل به گاز آمونیاک به گاز آمونیاک تبدیل می شود که می تواند گرمای زیادی را جذب کند و به عنوان مبرد شناخته می شود و در عین حال آمونیاک مایع خاصیت استریل کنندگی خاصی دارد بنابراین برای استریل کردن و خنک کردن در صنعت پرورش طیور اثر دارد. 3. آمونیاک مایع اغلب در عملیات حرارتی فلزات مانند فرآیند نیتریدینگ کارخانه قالب استفاده می شود. 4. فرآیند دنیتاسیون نیروگاه های حرارتی مستلزم استفاده از آمونیاک مایع به عنوان یک عامل کاهنده است.

پخش انواع آمونیاک مایع صنعتی

پخش انواع آمونیاک مایع صنعتی ما مرکز پخش آمونیاک مایع صنعتی هستیم در صورت تقاضا می‌توانیم تولیدات کارخانه‌ ای را در زمان‌ های بسیار کوتاه ارائه کنیم هر یک از فروش‌ های ما با قیمتی رقابتی با سایر شرکت‌ ها است و از آنجا برای انجام و ارسال سریع سفارش شما تلاش می‌کنیم. تیم فروش با تجربه ما با ارتباط با کسانی که در تولید آمونیاک مایع هستند و مشتریان ما را انتخاب می کنند که با ما کار کنند زیرا ما سخت تلاش می کنیم تا نیازهای آنها را به طور مداوم برآورده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما