خرید آمونیاک 25 درصد 1 لیتری

آمونیاک یک محلول شیمیایی، بسیار پرکاربرد و بی رنگ می باشد که بویی بسیار تند و زننده ای دارد. در این فروشگاه اینترنتی آمونیاک 25 درصد 1 لیتری را با کیفیتی عالی و تضمین شده به قیمتی بسیار ارزان و مطلوب به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. شما می توانید خرید آمونیاک خالص و صد درصد طبیعی را با ما امتحان کنید. برای خرید آمونیاک مرغوب و اصل می توانید از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید.

خرید آمونیاک 25 درصد 1 لیتری

موارد استفاده از آمونیاک 25 درصد

موارد استفاده از آمونیاک 25 درصد آمونیاک با فرمول شیمیایی NH3 یکی از پرفروش و پرمصرف ترین مواد معدنی است که سالانه میلیون ها تن از آن تولید می شود. همان طور که از فرمول آن مشخص است آمونیاک از یک نیتروژن و سه عدد هیدروژن تشکیل می شود. آمونیک به عنوان ماده ی پیش ساز در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. آمونیاک ماده ای است که در نگهداری از مواد غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین صنایع که آمونیاک در آن مصرف می شود، کشاورزی و باغبانی می باشد. مهندسان در کارخانجات تولید کود شیمیایی از آمونیاک استفاده می کنند زیرا ماده شیمیایی آمونیاک باعث از بین رفتن گیاهان هرز و جانوران موذی و انگل ها می شوند و محصولات کشاورزی مثل: گندم، جو، ذرت و نخود و درختان می توانند با سرعت و تراکم بیشتری به رشد خود ادامه دهند.

یکی دیگر از کاربرد های آمونیاک می توان به تولید و ساخت مواد منجره، تولید اوره و سایر کود های نیتراتی، به عنوان ماده اصلی در تولید پارافین و صنعت یخ سازی و همچنین در فرایند انتقال گاز محلول آمونیاک بسیار پر کاربرد و حیاتی است. نکته قابل توجه این که در تولید و ساخت مواد ضد عفونی کننده و تمییز کننده خانگی نیز از آمونیاک بهره می برند این ماده قادر است تمامی لکه های سخت را به راحتی از بین ببرد.

راهنمای انتخاب آمونیاک 25 درصد 1 لیتری

راهنمای انتخاب آمونیاک 25 درصد 1 لیتری آمونیاک یکی از مواد شیمیایی است که بسیار پرکاربرد می باشد پس لازم است که صنایع مختلف آمونیاک مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر خربداری کنند تا همان کارایی های مد نظرشان را داشته باشد. باید در هنگام انتخاب و خرید آمونیاک توجه شود که این ماده بی رنگ و دارای بوی تندی است. همچنین در نطر داشته باشد که می توانید آمونیک را به صورت مایع و گاز آمونیاک خریداری کنید.

آمونیاک همچنین به صورت محلول و مایع بسیار مورد استفاده ورزشکاران و بخصوص وزنه برداران می باشد. زیرا در حین کار با وزنه میزان اکسیژن خون کم می شود و با بو کردن آمونیاک سبب افزایش جریان خون در بدن شده و میزان اکسیژن رسانی به مغز بالا می رود. با وجود کاربرد های بی شمار آمونیاک بنابراین لازم است که این ماده خالص و اصل باشد تا بهترین عملکرد را برای ما داشته باشد. شما عزیزان می توانید آمونیاک با کیفیت، مرغوب و اصل را از این مجموعه با اطمینان خاطر و با قیمتی مطلوب خریداری کنید

فروش آمونیاک 25 درصد 1 لیتری

فروش آمونیاک 25 درصد 1 لیتری این مجموعه مدت هاست که فروش آمونیاک 25 درصد را با کیفیت مناسب آغاز کرده است. با توجه به کاربرد های بسیار زیاد آمونیاک بازار فروش محلول آمونیاک 25 درصد پر رونق می باشد. این مرکز با ارائه آمونیاک خشک و محلول آمونیاک بسیار خالص و اصل همواره رضایت و خرسندی مشتریان خود را به همراه داشته است و از این بابت بسیار خوشحال می باشیم.

این مجموعه فروش آمونیاک در درصد های مختلف با حجم های متنوع از 1لیتر تا 25 لیتر را در بسته های کوچک و بزرگ با توجه به درخواست مشتری با قیمتی مطلوب و به صرفه ارائه می نماید. این مجموعه مفتخر است که گاز آمونیاک و همچنین محلول آمونیاک خالص و درجه یک را به تمامی صنایع تهویه مطبوع، کارخانجات تولید کود شیمیایی، صنایع تولید دارو و صنایع ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی و… ارسال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما