خرید مستقیم آمونیاک خشک چینی

آمونیاک خشک چینی ماده ای است که جزء مهم ترین ترکیبات شیمیایی در دنیا بوده و در تولید مواد غذایی مختلفی از آن به وفور استفاده می شود. خرید مستقیم آمونیاک خشک یکی از روش های کاهش قیمت این محصول است که خریداران عمده همیشه این نکته را در نظر دارند و برای خرید به صرفه تر و اقتصادی تر از فروشندگان مستقیم و اصلی این محصول خرید خود را انجام می دهند.

خرید مستقیم آمونیاک خشک چینی

خصوصیات مهم آمونیاک خشک آزمایشگاهی

خصوصیات مهم آمونیاک خشک آزمایشگاهی آمونیاک خشک آزمایشگاهی ماده ای است که به شکل نوعی پودر بی رنگ می باشد که بوی ضعیفی از آمونیاک را به همراه خود دارد. این ماده بی کربنات سدیم نام دارد که با فرمول شیمیایی NH3 شناخته می شود. این ترکیب شیمیایی ابتدا به صورت گاز بوده و از ترکیب یک اتم هیدروژن با سه اتم هیدروژن به وجود می آید و سپس طی فرایندی به شکل جامد و خشک که همان حالت پودری است در می آید.

به دلیل این که این ترکیب شیمیای نوعی ماده قطبی می باشد یکی از مواد موثر در پف کردن خمیر به شمار می رود زیرا زمانی که این ماده در کنار آب قرار می گیرد تجزیه می شود و باعث ایجاد حفره هایی در خمیر می شود. پف کردن خمیر اصلی ترین عامل اسفنجی شدن کیک است و زمانی که این ماده حرارت می بیند گاز هیدروژن آن کاملا آزاد شده و در نهایت اثری از آمونیاک در ماده غذایی باقی نمی ماند.

نکته دیگری که در مورد این ماده می توان بیان نمود این است که این ماده یک نوع قلیا بوده و در صورتی که در محیطی اسیدی قرار گیرد به سرعت وارد واکنش شیمیایی شده و باعث آزاد شدن دی اکسید کربن و گرما می شود. برای این ماده نام های مختلف زیادی وجود دارد که آمونیوم هیدروژن کربنات و نمک اسید کربنات مونو آمونیوم نمونه های از این نام ها است.

توزیع انواع آمونیاک خشک چینی

توزیع انواع آمونیاک خشک چینی توزیع آمونیاک خشک در ایران بیشتر به منظور تولید انواع خوراکی مانند کیک، شیرینی، اسنک و بیسکوییت انجام می شود ولی کارخانجات دیگر تولید مواد غذایی مانند تولیدکنندگان ماکارونی و پاستا نیز خریدار این محصول هستند. برای دسترسی آسان تر این اصناف و کارخانجات به آمونیاک خشک با قیمت مناسب این محصولات به صورت اینترنتی و آنلاین نیز به فروش می رسند.

توزیع انواع آمونیاک در این وب سایت با هر حجم و اندازه ای که مد نظر مشتریان باشد از طریق فروشگاه اینترنتی امکان پذیر بوده و خریداران می توانند سفارشات خود را در بخش محصولات ثبت نموده و تمام مراحل خرید و پرداخت و پیگیری را از طریق اتصال به اینترنت انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما