خرید مستقیم آمونیاک فسفات کشاورزی

آمونیاک فسفات یک نمک معدنی است که از عناصر فسفر و نیتروژن تشکیل شده است. الکل صنعتی سایا در رشد و تغذیه ی گیاهان تاثیر به سزایی داشته و کمبود آن ها در خاک باعث ضعیف شدن خاک می شود. آمونیاک فسفات یکی از کودهای کشاورزی ازته است که جزو کودهای بسیار مرغوب و پرطرفدار به حساب می آید. آمونیاک موجود در این کود با قرار گرفتن در هوای آزاد به آرامی آزاد می شود و کمبود نیتروژن خاک که باعث کاهش محصول تولیدی گیاه و ضعیف شدن ریشه آن می شود را جبران می کند. کود آمونیاک فسفات علاوه بر داشتن این دو عنصر حیاتی مواد مغذی دیگری نیز دارد که به غنی تر شدن خاک و افزایش محصول کمک شایانی می کنند.خرید مستقیم آمونیاک فسفات کشاورزی

مزیت‌های خاص آمونیاک فسفات

مزیت‌های خاص آمونیاک فسفات آمونیاک فسفات کشاورزی بیشتر برای غلات زمستانی مانند چغندر، سیب زمینی، کلزا، ذرت و … مورد استفاده قرار می گیرد و بهتر است در ابتدای بهار و یا پاییز به خاک اضافه شود. کاهش فسفر موجود در خاک می تواند باعث ضعیف شدن و نازک شدن برگ های گیاه یا کاهش تعداد برگ های آن شود که استفاده از آمونیاک فسفات این مشکل را حل می کند.

یکی از مشکلات خاک های کشاورزی اسیدی شدن آن ها است که می تواند تاثیر منفی زیادی در رشد گیاهان داشته باشد؛ استفاده از کود آمونیاک فسفات باعث افزایش PH خاک شده و مشکل اسیدی شدن آن را بر طرف کند. یکی دیگر از مزایای این کود این است که می توان آن را در هر مرحله ای از رشد گیاه به خاک اضافه کرد؛ و همچنین در فصل سرما می تواند مقاومت گیاه به سرما را افزایش داده و احتمال سرما زدگی محصولات را کاهش دهد. بعضی از کودها با آبیاری خاک شسته شده و خاک نمی تواند به خوبی از آن ها تغذیه کند. عنصر فسفر در آب بدون حرکت است بنابراین این کود با آب شسته نمی شود.

مراکز عرضه آمونیاک فسفات کشاورزی

مراکز عرضه آمونیاک فسفات کشاورزیالکل بیدستان قزوین دارای مواد مغذی زیادی برای انواع گیاهان است و به همن دلیل یکی از محبوب ترین کودها بین کشاورزان است. البته باید توجه داشت که این کود هم در انبار و هم در مزرعه تمایل به جذب رطوبت دارد پس باید در جای خشک نگهداری شود. مشاوران ما در مرکز عرضه آمونیاک فسفات شما را در میزان مصرف آمونیاک فسفات با توجه به کیفیت و آنالیز خاک و همچنین نوع محصول زراعی راهنمایی خواهند کرد تا با استفاده از آمونیاک فسفات تهیه شده از این مرکز به بهترین نتیجه ی ممکن دست یابید. علاوه بر این مرکز ما آمونیاک فسفات مرغوب را با قیمتی مناسب در اختیار کشاورزان و سایر متقاضیان قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما