عرضه انواع آمونیاک مایع صنعتی

آمونیاک محلولی است که ظاهری شبیه به آب ولی با بوی تند دارد، آمونیاک یکی از رایج ترین مواد شیمیایی صنعتی است که در ایران نیز تولید می شود و انواع آمونیاک مایع صنعتی به بازار عرضه می‌ شود که در صنعت و تجارت استفاده می شود و شرکت ارائه دهنده ی ما با سابقه ی فروش چندین ساله این اعتماد را به شما می دهد تا نیاز خود را از ما درخواست کنید و برای اطلاع از نحوه ی سفارش و تقاضا می توانید با ما در ارتباط باشید.

عرضه انواع آمونیاک مایع صنعتی

مزیت‌های قابل توجه آمونیاک مایع غلیظ

مزیت‌های قابل توجه آمونیاک مایع غلیظ موارد استفاده و مزایا آمونیاک مایع غلیظ در کود آمونیاک یک بلوک ساختمانی اساسی برای کود نیترات آمونیوم است که نیتروژن را آزاد می کند، یک ماده مغذی ضروری برای رشد گیاهان، از جمله محصولات کشاورزی و چمن. حدود 90 درصد آمونیاک تولید شده در سرتاسر جهان در کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد تولید محصولات غذایی به طور طبیعی باعث کاهش ذخایر مواد مغذی خاک می شود به منظور حفظ محصولات سالم، کشاورزان به کود برای تولید خاک خود متکی هستند.

کودها همچنین می توانند به افزایش سطوح مواد مغذی ضروری مانند روی، سلنیوم و بور در محصولات غذایی کمک کنند آمونیاک در محصولات پاک کننده خانگی هیدروکسید آمونیوم که معمولا به عنوان آمونیاک خانگی شناخته می شود یک عنصر در بسیاری از محصولات تمیز کننده خانگی است که برای تمیز کردن سطوح مختلف از جمله وان، سینک، توالت، میز و کاشی استفاده می شود.

آمونیاک همچنین در از بین بردن کثیف خانگی یا لکه های چربی حیوانی یا روغن های گیاهی، مانند چربی پخت و پز و لکه ها موثر است از آنجایی که آمونیاک به سرعت تبخیر می شود معمولا در محلول های پاک کننده شیشه برای جلوگیری از رگه شدن استفاده می شود آمونیاک در مصارف صنعتی و تولیدی هنگامی که به عنوان گاز مبرد و در تجهیزات تهویه مطبوع استفاده می شود.

آمونیاک می تواند مقادیر قابل توجهی گرما را از محیط اطراف خود جذب کند آمونیاک را می توان برای تصفیه منابع آب و به عنوان بلوک ساختمانی در ساخت بسیاری از محصولات از جمله پلاستیک، مواد منفجره، پارچه، آفت کش ها و رنگ ها استفاده کرد. آمونیاک همچنین در صنایع تصفیه فاضلاب، سردخانه، پلاستیک، خمیر کاغذ، صنایع غذایی و نوشیدنی به عنوان تثبیت کننده، خنثی کننده و منبع نیتروژن استفاده می شود همچنین در ساخت مواد دارویی مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت کلی آمونیاک مایع صنعتی

قیمت کلی آمونیاک مایع صنعتی حدود 90 درصد آمونیاک تولید شده در کودهای شیمیایی استفاده می شود تا به تولید مواد غذایی برای میلیاردها نفر در سراسر جهان کمک کند آمونیاک کاربردهای مهم دیگری نیز دارد به عنوان مثال در محصولات پاک کننده خانگی و در تولید محصولات شیمیایی استفاده می شود و قیمت آمونیاک مایع به عواملی چون درجه خالصی، وزن، نوع کاربرد، روش خرید، قیمت ارز و … متغیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما