عرضه مستقیم آمونیاک صنعتی بسته بندی 

آمونیاک صنعتی بسته بندی گازی بی رنگ و با بوی تند و تیز است که در مجاورت شهر ها و در کنار توالت ها وجود دارد . آمونیاک صنعتی باکیفیت در این فروشگاه تولید و عرضه می شود. مخاطبین گرامی می توانند برای اطلاع یافتن از سایر مواد شیمایی قابل تهیه ، با شماره تلفن های ما تماس حاصل نموده و یا برای خرید سایر انواع مواد شیمیایی دیگر از بخش مواد شیمیایی در وبسایت ما دیدن کنند. (این بخش روزانه در حال به روز رسانی و تکمیل و افزایش محصول می باشد .

عرضه مستقیم آمونیاک صنعتی بسته بندی 

مزیت‌های خاص آمونیاک صنعتی غلیظ

مزیت‌های خاص آمونیاک صنعتی غلیظ

آمونیاک صنعتی غلیظ یا همان آمونیوم ماده ای است به شکل کلی گاز که قابلیت مایع شدن را دارا می باشد. به منظور اینکه بتوانیم آن را در حالت مایع و یا غلیظ حفظ کنیم باید در دمای پایین و مخصوص خودش و یا تحت فشار بالا و مشخص نگهداری شود.

همچنین آمونیاک امکان انحلال پذیری و مخلوطی بالایی در آب داشته است و تولید هیدروکسید از آمونیوم یا همان هیدروکسی آمونیوم را می کند. آمونیاک به دلیل اینکه دارای تعدادی اتم نیتروژن گازی است از آن جهت تولید ترکیبات نیتراته نیز استفاده می شود.

آمونیاک صنعتی غلیظ بوی بسیار بد و تندی را دارد و در صورتی که غلظت آن در محیط از حد مجاز بالا رود منجر به ایجاد مسمومیت و یا حتی مرگ و تنگی نفس نیز می گردد. این ماده یاد شده اهمیت بسیار بالایی در کشاورزی دارد و نیتروژن مورد نیاز گیاهان خوراکی و غیر خوراکی را تامین می کند.

تنفس یا قرارگیری در معرض آمونیاک مایع موجب آسیب رساندن فراروان به ارگان های حیاتی بدن از جمله شش ها پوست و چشم می شود و به هیچ وجه نباید در هیچ صورتی تنفس گردد و در هنگام مصرف باید نکات بهداشتی پیروی شود

. آمونیاک صنعتی غلیظ مایع یکی از جزء های اساسی برای کودهای نیترات آمونیوم در کشاورزی است که نیتروژن ، ماده مغذی و اساسی برای رشد گیاهان را آزاد و تولید می کند.

آمونیاک صنعتی مایع که معمولاً به عنوان آمونیاک خانگی هم شناخته می شود ماده ای است که در بسیاری از محصولات تمیز کننده خانگی از جمله پایک کننده سرویس های بهداشتی در روزمره مورد استفاده قرار می گیرد و همین موضوع سبب کاربرد فراوان آن و تولید آمونیاک صنعتی به صورت گسترده شده است.

مراکز تولید انواع آمونیاک صنعتی بسته بندی 

مراکز تولید انواع آمونیاک صنعتی بسته بندی 

آمونیاک صنعتی با درصد خلوص های متفاوت مانند، آمونیاک 5 درصدی صنعتی ، آمونیاک 10 درصدی صنعتی و مهم تر از همه آمونیاک 25 درصد صنعتی در این فروشگاه به شما عرضه می شود. عرضه آمونیاک صنعتی با کیفیت و سالم از اولویت های این فروشگاه بوده و شما می توانید با مراجعه به سایت ما محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما