عمده فروشی آمونیاک پودری

آمونیاک پودری، یکی از اصلی ترین مصارف تولید کود شیمیایی است. به همین خاطر، این ماده صنعتی نسبت به سایر مواد دیگر، بازار و عمده فروشی گسترده تری دارد که از این نظر تولید کنندگان مختلفی سعی در تولید این محصول شیمی کرده اند تا میزان نیاز و تقاضا بازار را رفع کنند. به همین خاطر شرکت های مختلف محصولات خود را در این زمینه به صورت عمده عرضه می کنند.

عمده فروشی آمونیاک پودری

مشخصات آمونیاک پودری ایرانی

مشخصات آمونیاک پودری ایرانی آمونیاک پودری، امروزه در انواع صنایع مختلف اعم از کشاورزی، مواد غذایی و… مورد استفاده قرار می گیرد. آمونیاک یک نوع ترکیب شیمیایی است که طی واکنش های پی در پی عناصر هیدروژن و نیتروژن ساخته می شود. ترکیبات آمونیاکی به طور کلی خاصیت بازی و قلیایی دارند که از این نظر امروزه در صنایع مختلفی از این ترکیب پرکاربرد استفاده می کنند.

مشخصه دیگر امونیاک، این است که به صورت مایع و خشک، بازار عرضه می شود ولی نوع خشک و پودری آن به دلیل مصارف گسترده، بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. نوع خشک این ترکیب به دو صورت صنعتی و خوراکی تولید می شوند که در بشکه های مشخصی در زیر دمای ۲۰ درجه سانتی گراد نگه داری می شوند. رنگ آمونیاک پودری شبیه نمک سفید است که از این نظر افراد غیر متخصص ممکن است آن را با نمک تصفیه شده اشتباه بگیرند.

امونیاک پودری و خشک از آن دسته از مواد پرکاربرد در انواع صنایع مختلف است، به گونه ای که امروزه برای تولید مواد غذایی مختلف مانند بیسکویت، کلوچه و دیگر مواد قندی و شیرینی جات از آن استفاده می کنند. البته در صنایع صنعتی مانند تولید لاستیک، تایر و دیگر مواد پتروشیمی و تخمیر نیز مورد مصرف افراد قرار می گیرد.

راهنمای انتخاب بهترین آمونیاک پودری

راهنمای انتخاب بهترین آمونیاک پودری آمونیاک پودری ایرانی یکی از بهترین نوع این مواد تولیدی در عرصه جهانی است، به گونه ای که بازار های مختلفی در خارج از کشور این نوع آمونیاک را خریداری می کنند. البته این عامل میزان تولیدات بالای آمونیاک در کشور ما را نشان می دهد، باعث سر در گمی خریداران و مشتریان در هنگام خرید آن می شوند. که از بین برند های مختلف، کدام برند بهترین نوع آمونیاک موجود در بازار های خرید و فروش را تولید می کنند.

ما در این متن سعی می کنیم نکات مهمی را در رابطه خرید انواع مختلف آمونیاک را به شما بگوییم تا شما در هنگام خرید این پودر صنعتی پرکاربرد، آگاهی قابل توجهی داشته باشید. مشخصه اول درباره آمونیاک این است که نوع پودری آن به صورت آمونیاک بی کربنات در بازار به فروش می رسد که اگر شما این پودر را برای مصارف غذایی می خواهید، بهتر است از این نوع استفاده کنید که بسیار به صرفه تر است.

مشخصه دوم درباره بهترین نوع پودر آمونیاک، این است که رنگ این ترکیب شیمیایی باید سفید روشن باشد که از این جهت شبیه نمک خوراکی است ولی تفاوت بزرگ آن با نمک تصفیه شده آن است که، ساختار نمک به صورت بلور های درشت و براق است ولی پودر آمونیاک به صورت دانه های کدر هستند که از این جهت شناخت و مقایسه را برای شما راحت تر می کند.

برای خرید آمونیاک درجه یک، شرط اول بررسی میزان کیفیت این پودر است که به چه صورتی تولید و بسته بندی شده است مثلا اگر محل نگهداری این پودر در دمای بالاتر از ۲۰ درجه سانتی گراد نگه داری شود، باعث می شود تا پودر آمونیاک به صورت توده باشد و نه دانه ای و این مورد نشان دهنده بی کیفیتی این محصول است که موجب سرخوردگی شما از خریدتان می شود.

انواع مختلف آمونیاک موجود در ایران

انواع مختلف آمونیاک موجود در ایران آمونیاک به دلیل مصارف مختلفی که دارد، به صورت های مختلفی تولید می شود تا میزان تقاضا و مصرف داخل بازار را تأمین کند، در این مقاله برای شما دو نوع مهم و کاربردی آمونیاک را برای شما شرح می دهیم تا درک کاملی نسبت به این موضوع پیدا کنید. در کشور ما ایران، آمونیاک به صورت پودری (خشک) و یا مایع تولید می شود.

نوع مایع آمونیاک تولید شده، کاملا بی رنگ و بوی بسیار تندی نیز دارد. البته بهتر است که بدانید، این نوع آمونیاک در فرایند تبخیر و میعان و یا حتی فرایند فشار، معمولا دمای بالایی دارد که از این رو برای فرایند های صنعتی مختلف بسیار مفید و پرکاربرد محسوب می شود.

البته یکی از بهترین و مهمترین موارد استفاده آمونیاک در حوزه کاهش آلاینده ها و آلودگی هوا است. به گونه ای که امروزه اکثر فیلتر های دودکش های کارخانجات صنعتی، از ماده آمونیاک مایع ساخته می شود تا طی فرایندی، کربن مونو اکسید و گاز های گلخانه ای تولید شده را به گاز های بی خطر تبدیل کند. که این امر در کاهش آلودگی هوا شهر های صنعتی بسیار مفید است.

نوع دوم دیگر آمونیاک، به صورت پودری و یا خشک در بازار های مختلفی عرضه می شود. که یکی از پرکارترین این نوع آمونیاک، نوع خشک آمونیاک خوراکی است که در صنعت ساخت انواع شیرینی جات مانند کلوچه بیسکویت و… مورد استفاده قرار می گیرد. فایده دیگر آمونیاک پودری در تولیدات کشاورزی است که در این صنعت، آمونیاک را به عنوان یک ماده نیتروژن دار به خاک تزریق می کنند تا محصولات کشاورزی یا بهترین شرایط رشد، فرایند رشد را ادامه دهد.

البته امروزه برای تولید کود های طبیعی از مقدار آمونیاک هم استفاده می کنند تا کشاورزان نیاز نداشته باشند این محصول را به طور مستقیم وارد خاک کنند.البته این نکته بسیار مهم و ضروری است که بدانید، آمونیاک به صورت گازی هم وجود دارد که برای انسان بسیار خطرناک و مضر است.

آمونیاک گازی نسبت به انواع گاز های موجود در طبیعت، سبک تر بوده و به همین علت به بالاتر از هوا می رود و در صورت تماس با پوست مرطوب شما ماده ای خورنده و خطرناکی تولید می شود که به سلول های بدن شما آسیب وارد می کند.

فروشنده کلی آمونیاک پودری

فروشنده کلی آمونیاک پودری یک فروشنده آمونیاک پودری، همیشه در هنگام عرضه این ماده کاربردی، به این نکته فکر می کند که سعی کند بهترین نوع این پودر را عرضه کند تا مصرف کنندگان بعد از استفاده از این محصول، کاملا احساس رضایت و خرسندی داشته باشند و در استفاده آن به عنوان یک کالای واسطه خوشنودی کامل را داشته باشند.

یکی از مجموعه های تولید کننده و هم چنین عرضه کننده آمونیاک پودری، مجموعه آمونیاک است که شعار تولید باکیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و سعی می کند همواره مشتریان زیادی را جذب محصول خود کنند تا میزان رضایت نسبت به تولیدات صنعتی را در کشور خودمان افزایش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما