فروشنده انواع مایع آمونیاک طبیعی

آمونیاک که در علم شیمی با نام NH3 شنلخته میشود یکی از محصولات پایه شیمیایی است که در تولید بسیاری از محصولات کاربرد دارد. مایع آمونیاک طبیعی یکی از انواع آمونیاک است که مانند دیگر انواع آمونیاک استفاده زیادی در صنایع دارد. آمونیاک ماده ای بسیار خطرناک است که رنگ خاصی ندارد اما بویی بسیار زننده دارد و همچنین ماده ای خورنده است که در تماس با پوست و چشم موجب سوزش میشود و مجاورت زیاد قرار گرفتن با آن موجب اسیب به بافت ریه میشود.

فروشنده انواع مایع آمونیاک طبیعی

آنچه باید از مایع آمونیاک خوراکی بدانید

آنچه باید از مایع آمونیاک خوراکی بدانید

آمونیاک یک ماده بازی است که استفاده سیار زیادی در صنایع مختلف دارد و این استفاده تنها محصور به ایران نمیشود بلکه در کشور های مختلف از آن استفاده های زیادی میشود.یکی از استفاده های آن در صنعت تولید محصولات دارویی است و دیگر کاربرد نیز استفاده این محصول در صنایع نساجی و کاغذ سازی است. همچنین از این ماده در تولید کودهای شیمایی نیز استفاده میشود. در صنایع فولاد نیز کاربرد دارد و حتی در صنعت نوشابه سازی نیز بسیار پر استفاده است. پس علی رغم خطرناک بودن آن در می یابیم که نوع خاصی از آن نیز حتی در محصولات خوراکی هم کاربرد دارد.

پس دانستیم که آمونیاک بر دو نوع است ، صنعتی و خوراکی.بی کربنات سدیم که به آن مایع آمونیاک خوراکی نیز میگویند در تولید بسیاری از مواد خوراکی مانند بیسکویت و کیک و کلوچه، ویفر و بسیاری دیگر از محصولات پایه خوراکی استفاده میشود.تولید این محصول را به دانشمند ایرانی جابر ابن حیان نسبت میدهند که بعد ها دانشمندان دیگری مانند هابر کارهای اورا دنبال کردند. امروزه میتوان گفت که نیمی از مواد خوراکی موجود برای انسان وابسته به این ماده است. البته بی کربنات سدیم در تولید کودهای گیاهی، پلاستیک سازی، لاستیک سازی و تولید سرامیک و بسیاری دیگر از مواد کاربرد دارد.

خرید بدون واسطه مایع آمونیاک طبیعی

خرید بدون واسطه مایع آمونیاک طبیعی

اگر در صنایع شیمایی و یا تولید مواد خوراکی مانند کیک و بیسکوییت و کلوچه و حتی صنایع نوشابه مشغول به فعالیت است احتمالا برای تهیه مواد اولیه خود نیاز به بهترین و با کیفیت ترین نوع آن دارید. مجموعه برجیس با سابقه طولانی در تهیه و ساخت و توزیع انواع آمونیاک در تمامی حالت های جامد، مایع و گاز و همچنین مواد مشتق از آمونیاک در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند. اگر قصد خرید مایع آمونیاک و یا انواع دیگر از آمونیاک مانند آمونیاک مایع خوراکی را دارید میتوانید با مراجعه به وبسایت مجموعه برجیس و مشاهده لیست قیمت ها و یا تماس با مشاورین نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما