فروش آمونیاک صنعتی خلوص 25%

کارخانه های مختلفی وجود دارند که برای تولید محصولات خود از انواع آمونیاک صنعتی با درصد خلوص های مختلف استفاده می نمایند، یکی از انواع آمونیاک های صنعتی مورد عرضه در مراکز فروش این محصولات آمونیاک صنعتی خلوص 25% است که بسیار نیز پرفروش می باشد، فروش آمونیاک صنعتی به صورت اینترنتی و حضوری انجام می‌ گردد، مشتریان می‌ توانند با توجه به شرایط خود هر کدام از روش های خرید این محصولات را انتخاب کرده و از طریق آنها اقدام به سفارش این محصولات از مراکز فروش معتبر آمونیاک صنعتی نمایند.

فروش آمونیاک صنعتی خلوص 25%

آمونیاک صنعتی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

آمونیاک صنعتی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟ آمونیاک صنعتی مورد عرضه در بازار می‌ تواند توسط کارخانه های مختلف با کیفیت های گوناگون تهیه و تولید گردد، مشتریانی که به دنبال خرید آمونیاک صنعتی هستند باید با مشخصات بهترین انواع آمونیاک های صنعتی مورد عرضه در بازار آشنا باشند، در ادامه این بخش مهمترین مشخصات این محصول را ذکر می کنیم تا بتوانید خرید مطمئن این محصول را تجربه کنید.

 • آمونیاک صنعتی درجه و خالصی که در بازار عرضه می‌ شود بوی بسیار تند و زننده ای دارد، شما به راحتی از فاصله دور می توانید بوی این محصول را حس کرده و آن را تشخیص دهید، اگر آمونیاک صنعتی مورد تهیه شما فاقد بوی زننده و تند بود می توانید به اصل بودن آن شک کنید.
 • از مشخصات دیگری که آمونیاک صنعتی درجه ۱ مورد عرضه در بازار دارد رنگ آن است، آمونیاکی که خریداری می کنید در صورتی درجه ۱ و باکیفیت خواهد بود که فاقد رنگ باشد، اگر آمونیاک مورد انتخاب شما دارای رنگ است از خرید آن باید خودداری کنید.
 • آمونیاک خالص باکیفیت سیستم تنفسی را تحریک می کند زیرا بوی تندی را دارد بعلاوه در تماس با پوست ممکن است ایجاد سوختگی کند.
 • آمونیاک صنعتی مورد فروش در بازار می تواند بسته بندی های مختلفی داشته باشد، یکی از رایج ترین و پرفروش ترین انواع آمونیاک های صنعتی موجود در بازار آمونیاک ۲۵ درصد است.
 • انواع آمونیاک های صنعتی مورد تولید در کارخانه ها با بسته بندی مناسب و ایمن به بازار عرضه می‌ شوند، اکثرا از گالن و بشکه های مخصوص با حجم مشخص برای بسته‌ بندی این محصولات استفاده می گردد.
 • آمونیاک صنعتی قابل اشتعال است پس باید از قرار دادن آن در محیط های که احتمال خطر آتش‌سوزی در آنها زیاد است خودداری کرد.

کاربرد های آمونیاک صنعتی در صنعت

کاربرد های آمونیاک صنعتی در صنعت امروزه در صنایع گوناگون از انواع آمونیاک های صنعتی با درصدهای مختلف استفاده های فراوانی می گردد، در ادامه شما را با مهم ترین کاربردهای آمونیاک صنعتی در صنعت آشنا می سازیم تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با این موضوع به دست آورید.

 • مهمترین کاربردی که آمونیاک صنعتی درجه یک دارد استفاده از آن در تهیه کودهای کشاورزی می باشد زیرا آمونیاک حاوی مقادیر بالایی از نیتروژن است که برای رشد گیاهان لازم و ضروری می باشد، با استفاده از آمونیاک انواع کودهای کشاورزی با کاربردهای مختلف تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
 • از آمونیاک برای تهیه خوراک دام نیز استفاده می گردد، خوراک‌ دام اگر دارای آمونیاک باشد قطعا باعث تغذیه بهتر دام‌ ها شده و رشد آنها را تضمین خواهد کرد.
 • در داروسازی برای تهیه و تولید انواع داروهای مختلف نیز انواع مختلف آمونیاک استفاده می گردد، شاید جالب باشد بدانید که حتی در تولید محصولات پاک کننده و شوینده نیز از این محصول استفاده می‌ شود.
 • در تولید لاستیک های مختلف و همچنین انواع کاغذهای گوناگون نیز از آمونیاک استفاده می شود.
 • در مواد مختلف برای استخراج انواع سنگ ها و فلزات گوناگون از آمونیاک استفاده می‌ گردد، وجود آمونیاک در استخراج فلزات کمک می‌ کند تا فلزات به آسانی قابل دسترسی گردند.
 • کارخانه هایی که تولید کننده انواع مواد شیمیایی و همچنین مواد منفجره هستند برای تولید محصولات خود از آمونیاک مرغوب استفاده می نمایند.

بهترین مکان برای نگهداری آمونیاک

بهترین مکان برای نگهداری آمونیاک هر ماده شیمیایی ای که تولید می‌ شود باید در شرایط مطلوب نگهداری گردد در غیر این صورت ممکن است کیفیت خود را از دست داده و یا باعث ایجاد خطر گردد، در ادامه این بخش قصد داریم نحوه نگهداری از آمونیاک را شرح داده و بهترین مکان برای نگهداری آمونیاک را ذکر کرده و مورد بررسی قرار دهیم.

 • ا ز آنجا که آمونیاک صنعتی قابلیت اشتعال بسیار بالایی دارد پس حتما باید آن را در محیطی ضدحریق قرار دهید در غیر اینصورت امکان ایجاد آتش سوزی بزرگ به شدت افزایش خواهد یافت.
 • آمونیاک را باید در محیط با بسته بندی مناسب یعنی گالن یا بشکه های ایمن قرارداد تا آمونیاک در معرض تماس با محیط اطراف قرار نگیرد و ایجاد خطر نکند.
 • بهتر است آمونیاک را حتما در محیطی قرار دهید که درجه حرارت آن بالا نباشد بعلاوه آمونیاک نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد زیرا در این صورت احتمال اشتعال آمونیاک افزایش پیدا می نماید.

بازار خرید آمونیاک صنعتی خلوص 25%

بازار خرید آمونیاک صنعتی خلوص 25% مقدار مصرف آمونیاک صنعتی خلوص ۲۵ درصد در صنایع مختلف و در تولید محصولات گوناگون بسیار بالا است به همین دلیل بازار خرید این محصول هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی رونق بسیار خوبی دارد، از این رو تولید کنندگان آمونیاک صنعتی با حداکثر ظرفیت خود اقدام به تولید باکیفیت ترین انواع آمونیاک نموده و آنها را به بازار با بسته بندی مناسب عرضه می نمایند تا مشتریان بتوانند نیاز خود به آمونیاک صنعتی را تامین کنند.

در سال های اخیر بازار خرید اینترنتی آمونیاک صنعتی نیز بسیار محبوب شده است، مشتریان در هر کجای کشور و خارج از کشور که باشند با ارتباط با مرکز معتبر عرضه آمونیاک صنعتی می‌ توانند این محصولات را در درصدهای مختلف سفارش داده و تهیه کنند، مراکز فروش اینترنتی آمونیاک باید اعتبار بالایی داشته باشند تا با اعتماد به آنها مشتریان بتوانند خرید مناسبی را داشته باشند.

شرکت ما یکی از بزرگترین و فعالترین شرکت های عرضه کننده آمونیاک صنعتی خلوص ۲۵ درصد با قیمت مناسب در بازار خرید این محصولات است، شما با اعتماد به سابقه کار ما و همچنین کیفیت تضمین شده محصولات ما می توانید خرید خود را به صورت بدون واسطه با مناسب ترین قیمت انجام دهید، تمام محصولات ما به صورت استاندارد تولید شده و با بسته بندی ایمن و مطمئن به سراسر کشور و همچنین خارج از کشور عرضه می گردند.

برای اطلاع از قیمت انواع بسته بندی های مختلف آمونیاک صنعتی و همچنین اطلاع از موجودی این محصولات می توانید با شرکت عرضخ آمونیاک صنعتی ما تماس بگیرید و در نهایت با کسب اطمینان خرید خود را ثبت نموده و نهایی سازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما