فروش آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

آمونیاک با درصد های مختلفی عرضه می‌ شود که هر کدام دارای بسته بندی های مختلف با قیمت های متفاوتی می باشند و از کیفیت، کارآیی و بازار فروش بسیار خوبی برخوردار است، آمونیاک 32 درصد یکی از نمونه‌های این محصول می باشد که با توجه به نیاز بازار داخلی با لیتر و بسته بندی های متفاوتی عرضه می شود به همین علت روش آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری از طریق واحد فروش این محصول به صورت مستقیم در سراسر کشور آغاز گردیده است.

فروش آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

موارد استفاده از آمونیاک چیست؟

موارد استفاده از آمونیاک چیست؟ آمونیاک با توجه به فرمول شیمیایی خاصی که دارا می باشد سبب گردیده تا از کارایی بسیار زیادی برخوردار باشد و بتوان در صنایع مختلف و متفاوتی از این محصول استفاده کرد.

آمونیاک با دارا بودن فرمول شیمیایی NH3 و با دارا بودن ساختار مولکولی متفاوت برای استفاده در صنایع مختلفی به شرح زیر قابل استفاده است.

 • صنعت آب و فاضلاب از این محصول برای تصفیه آب و فاضلاب بسیار استفاده می‌ کند.
 • در بحث صنعت حفاری و تولید گاز و نفت از این محصول با توجه به شرایط و نیاز خود بسیار استفاده می نمایند.
 • بسیاری از تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی برای تولید رنگ مو از آمونیاک با توجه به نیاز و شرایطی که دارند استفاده می نمایند.
 • صنعت نساجی یکی دیگر از صنایع استفاده کننده از این محصول می باشد که برای افزایش کیفیت محصولات خود از آن استفاده می‌ کنند.
 • صنعتی مانند صنعت کشاورزی از آمونیاک جهت تولید انواع کودهای شیمیایی که نیاز به آفت کش دارند استفاده می نمایند.
 • در بحث استخراج و فرآوری نیز از این محصول به وفور استفاده می گردد.
 • به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات و داروهای پزشکی بسیار کاربردی گردیده است.
 • برای بدنسازی و انجام حرکات های ورزشی نیز نقش زیادی در باز کردن راه های تنفسی ورزشکار ایفا می‌ کند.
 • این محصول همچنین برای تولید انواع محصولات پلاستیکی و به ویژه ماده اولیه آنها دارای کاربردهای موثر و بسیار خوبی خواهد بود.
 • کارخانه‌ هایی که در زمینه طراحی و تولید یخچال های مختلف فعالیت می کنند در تولید مواد اولیه و قطعات کاربردی از این محصول استفاده می نمایند.

مشخصات آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

مشخصات آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری آمونیاک دارای انواع مختلفی است که از نمونه های آن می توان به آمونیاک محلول، آمونیاک خانگی، آمونیاک جامد، آمونیاک خشک و مدل‌ های مختلف دیگر اشاره کرد که با درصدهای مختلف و متفاوتی در بازار عرضه می گردند.

آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری یکی از نمونه های رایج در بازار می باشد که دارای مشخصاتی به شرح زیر است.

 • این محصول باتوجه به نوع آن به صورت پودر و یا محلول عرضه می‌ شود که نوع آن بر روی بسته‌بندی درج می گردد.
 • از کیفیت بسیار خوب و درجه خلوص بالایی برخوردار است که نشان دهنده فرآیند تولید این محصول می باشد.
 • آمونیاک نامبرده دارای بوی تند و زننده می باشد که به عنوان یکی از شاخصه های اصلی در تشخیص این محصول به شمار می رود.
 • با توجه به بو و ویژگی های شیمیایی که دارد در زمان مصرف و استفاده از آن باید جانب احتیاط به خوبی رعایت گردد.

توزیع آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

توزیع آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری توزیع آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری توسط واحد توزیع کننده و فروشنده این محصول انجام می‌ شود که در این راستا کیفیت و قیمت مناسب برای بسیاری از خریداران مدنظر قرار گرفته و این امکان به خریداران و مصرف‌ کنندگان این محصول داده شده است تا بتوانند آن را با قیمتی بسیار عالی و با کیفیت تضمین شده خریداری نمایند.

توزیع آمونیاک به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام می‌ شود که در این زمینه خریدار می تواند با انتخاب روش های خرید و سفارش آنها را متناسب با شرایط و موقعیت خود انتخاب کند. خرید و فروش از طریق این سایت اینترنتی متناسب با شرایط خریداران می باشد و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق تماس با کارشناسان ما امکان سفارش این محصول فراهم گردیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما