فروش استثنایی محلول آمونیاک خانگی در مرکز اصفهان

شرکت‌های زیادی در ایران انواع آمونیاک محلول، مایع و غلیظ صنعتی و خانگی را در شهرهای مختلف ایران تولید و توزیع و پخش می‌کنند‌. امروزه از محلول آمونیاک خانگی برای تمیز کردن و لکه‌بری سطوح استفاده می‌شود و نسبت به انواع دیگر، آمونیاک خانگی کم خطرتر است. فروش این محصول پر طرفدار در تمام شهرهای ایران از جمله اصفهان با قیمت استثنایی به صورت لیتری و در تناژ زیاد به فروش می‌رسد.

فروش استثنایی محلول آمونیاک خانگی در مرکز اصفهان

بررسی خصوصیات آمونیاک مایع

بررسی خصوصیات آمونیاک مایع

آمونیاک با نام شیمیایی هیدروکسید آمونیوم و با نماد NH4OH شناخته شده می‌باشد. آمونیاک به طور طبیعی وجود دارد و در اثر فعالیت انسان در بدن تولید می شود. منبع مهم نیتروژن است که مورد نیاز گیاهان و حیوانات است. باکتری های موجود در روده انسان می توانند آمونیاک تولید کنند. آمونیاک گازی بی رنگ با بوی مشخص و تند و بسیار فرار است. این بو برای بسیاری از مردم آشناست زیرا آمونیاک در بوی نمک ها، بسیاری از پاک کننده و شوینده‌های های خانگی و صنعتی و محصولات تمیز کننده پنجره استفاده می شود. گاز آمونیاک را می توان در آب حل کرد . این نوع آمونیاک، آمونیاک مایع یا آمونیاک آبی نامیده می شود. پس از قرار گرفتن در معرض هوای آزاد، آمونیاک مایع به سرعت به گاز تبدیل می شود. آمونیاک مستقیماً در خاک مزارع کشاورزی استفاده می شود و برای تولید کود برای محصولات کشاورزی، درختان و گیاهان استفاده می شود. بسیاری از پاک کننده های خانگی و صنعتی حاوی آمونیاک هستند.

آمونیاک مایع ، مایع سنگینی است که در دماهای معمولی فشار بخار بالایی دارد و در تماس با پوست باعث یخ و سرمازدگی می شود و از فشرده سازی آمونیاک گازی بی آب به دست می آید و در یخچال و به عنوان حلال استفاده می شود. برای تنظیم کننده اسیدیته مورد استفاده قرار می گیرد. آمونیاک مایع حاوی گاز تحت فشار است که در صورت گرم شدن ممکن است منفجر شود. این گاز قابل اشتعال است‌. غلظت بالا می تواند خطر آتش سوزی و انفجار را بالا ببرد، به ویژه در فضاهای محدود و بسته باعث انفجار و آتش سوزی می‌شود. می تواند در دمای بالا تجزیه شود و گاز هیدروژن بسیار قابل اشتعال را تشکیل دهد. بسیار سمی و خطرناک است در صورت استنشاق باعث مسمومیت و خفگی شده و به دستگاه تنفسی آسیب می‌‌رساند. منجر به سوختگی شدید پوست و آسیب به چشمان می شود. برای استفاده از آمونیاک مایع باید نکات ایمنی زیر را رعایت کنید :

 • هرگز آمونیاک را با سفید کننده کلر یا محصولات حاوی سفید کننده ، مانند مواد شوینده پودر شده ماشین ظرفشویی ترکیب نکنید. بخارهایی که ایجاد خواهند کرد بسیار خطرناک هستند.
 • در هنگام شستشوی سطوح حتما از دستکش و لباس و عینک محافظ و ماسک استفاده کنید.
 • آمونیاک در محیط بسته قابل اشتغال است آن را از مواد نفتی جدا کنید چون باعث آتش سوزی و انفجار می‌شود.
 • در هنگام استفاده از آمونیاک حتما در و پنجره‌ها را بازکنید تا بوی تند آمونیاک خارج شود و در هنگام استفاده در آشپزخانه حتما هود را روشن کنید.
 • از استنشاق و بو کردن انواع آمونیاک خودراری کنید چون باعث آسیب رسیدن به ریه می‌شود و موجب سرفه، گلو درد و تهوع و سوزش چشم می‌شود.
 • حتما در هنگام استفاده به نکات درج شده بر روی محصول آمونیاک توجه کنید و طبق آن نکات از آمونیاک استفاده کنید
 • دور از دسترس کودکان قرار دهید چون بلع آمونیاک باعث مسمومیت و حتی خفگی و مرگ می‌شود.

آشنایی با انواع آمونیاک موجود در بازار

آمونیاک گاز بی رنگ و تند و متشکل از نیتروژن و هیدروژن است . این ساده ترین ترکیب پایدار این عناصر است و به عنوان ماده اولیه برای تولید بسیاری از ترکیبات نیتروژنی استفاده می‌شود. شرکت‌های پتروشیمی آمونیاک را در انواع مختلفی مانند آمونیاک صنعتی و خانگی تولید می‌کنند و به رنگ‌های آبی و فیروزه‌ای و سبز در بازار موجود می‌باشد‌‌. از آمونیاک در صنایع گوناگون استفاده می‌شود که به چند مورد اشاره می‌شود.

 • در صنایع کشاورزی به صورت کود شیمیایی استفاده می‌شود.
 • در صنعت نساجی ، آمونیاک در ساخت الیاف مصنوعی مانند نایلون و ابریشم مصنوعی استفاده می شود.
 • در رنگرزی و شستن پنبه ، پشم و ابریشم مورد مصرف قرار می‌گیرد.
 • آمونیاک به عنوان یک کاتالیزور در تولید برخی از رزین های مصنوعی عمل می کند.
 • مهمتر از آن، محصولات جانبی اسیدی پالایش نفت را خنثی می کند.
 • صنعت لاستیک از انعقاد لاتکس خام در طول حمل و نقل از مزرعه به کارخانه جلوگیری می کند.
 • آمونیاک همچنین در فرآیند آمونیاک- سودا کاربرد دارد(همچنین فرآیند Solvay نامیده می شود)، یک روش پرکاربرد برای تولید خاکستر سودا، و فرآیند Ostwald، روشی برای تبدیل آمونیاک به اسید نیتریک است.
 • در تهیه‌ی مواد منفجره مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صنایع نظامی بسیار پر کاربرد است.
 • در یخ‌سازی و سیستم‌های خنک کننده و تهویه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • محلول آمونیاک خانگی به عنوان یک لکه‌بر قوی و پاک‌کننده‌ی سطوح مانند کاشی و سرامیک در محیط خانه و محیط بیمارستانی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • بعضی از ورزشکاران بخصوص وزنه‌برداران برای بلند کردن وزنه مقداری از آمونیاک را استنشاق می‌کنند، زیرا بوی تند آمونیاک باعث سرحالی ورزشکاران می‌شود و مجاری تنفسی را باز می‌کند و هوا بخوبی در مجاری جریان پیدا می‌کند.

آمونیاک‌های خشک و خوراکی نیز تولید می‌شود که در صنعت مواد غذایی بسیار پر کاربرد است. از این آمونیاک به عنوان پف کننده و بهبود دهنده‌ی نان و کیک و کلوچه استفاده می‌شود.

گاز آمونیاک، آمونیاک آزمایشگاهی از انواع دیگر آمونیاک موجود در بازار می‌باشد. تولیدکنندگان این محصولات را به صورت پودری و یا مایع و با غلظت بالا و کم تولید و در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. در سال‌های اخیر دانشمندان آمونیاک سبز را تولید کرده‌اند که برخلاف آمونیاک‌های رایج در بازار مانع ایجاد گاز‌های گلخانه‌ای می‌شوند و برای محیط زیست و انسان ضرری ندارد و در هنگام پخش در هوا موجب آلودگی هوا نمی‌شود.

استفاده از آمونیاک در صنعت کشاورزی

استفاده از آمونیاک در صنعت کشاورزی

در صنعت کشاورزی آمونیاک بسیار پر کاربرد است و در تولید کود شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سال‌های اخیر با توجه به افزایش جمعیت و نیازهای بیشتر مردم به محصولات کشاورزی، تولیدکنندگان و کشاورزان سعی بر آن داشته‌اند تا از زمین‌های کشاورزی بیشترین محصول را بدست آورند از این رو استفاده از کود مناسب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

باکتری‌های موجود در گیاهان نیترات را به ریشه‌ی گیاهان و محصولات کشاورزی می‌رساند و در مواقعی که نیترات موجود در خاک کم باشد استفاده از کود مناسب است. کودها بر سه پایه‌ی نیترات، پتاسیم و فسفر تولید می‌شوند که پتاسیم و فسفر در معادن بخوبی یافت می‌شوند. اما برای تهیه‌ی کود نیترات از آمونیاک استفاده می‌شود.

آمونیاک دارای درصد زیادی ازت می باشد و باید آن را در مخازن تحت فشار حمل نمود، و توسط سرنگ های مخصوصی در خاک تزریق کرد. کود حاوی محلول آمونیاک را باید در خاک نم دار و رطوبت دار تزریق نمود تا در محلول خاک به خوبی حل شده و در خاک به خوبی توزیع و پخش شود. همچنین تراکم خاک مرطوب امکان پذیر بوده و از فرار آن جلوگیری می شود. کودهای اوره، هیدرات آمونیم و آمونیاک مایع برای خاکهای دارای pH بیشتر از ۸ مناسب نیستند. در این گونه خاک ها ازت این کودها بصورت گاز آمونیاک در آمده و از خاک خارج می گردد.

استفاده از آمونیاک در کشاورزی باعث می‌شود تا نیترات به خوبی به ریشه‌ی درختان برسد و باعث رشد و پر بار شدن محصولات می‌شود. استفاده از آمونیاک به عنوان کود شیمیایی مزایای زیادی دارد.

 1. به خوبی با خاک ترکیب می‌شود و نیتروژن را که برای گیاهان بسیار مناسب است را تولید می‌کند.
 2. میزان تولیدات کشاورزی را افزایش داده و باعث پر بار شدن محصولات می‌شود.
 3. آفت کش است و استفاده از سم‌های آفت کش در مزارع و باغات را کم می‌کند.

امروزه کشت و پرورش قارچ‌های خوراکی در ایران رو به افزایش است. در حالت طبیعی قارچ‌ها با رعد و برق و نیتروژن تولید شده از آن سر از خاک بیرون می‌آورند. اما در روش گلخانه‌ای و صنعتی با استفاده از آمونیاک و کود شیمیایی که بر پایه‌ی نیترات باشد بخوبی می‌توان ماده‌غذایی مورد نیاز قارچ‌ها یعنی نیتروژن را تامین کرد.

از کودهای شیمیایی که با آمونیاک تولید می شوند و به کود نیتروژنه معروف هستند، می‌توان به :کود فسفات آمونیوم، کود نیترات آمونیوم، کود سولفات امونیوم، کود هیدرات آمونیوم و کود اوره اشاره کرد.

استفاده از آمونیاک و مواد شیمیایی که با آمونیاک تولید و تهیه می‌شود مزایای زیادی در صنایع گوناگون دارد. اما باید از آن به درستی استفاده شود و شرایط استفاده از آن را بخوبی انجام داد زیرا آمونیاک خطرناک است و ممکن است با پخش در هوا و جو باعث آلودگی هوا شود و به محیط زیست و سلامتی انسان‌ها آسیب برساند‌.

عوامل موثر بر قیمت آمونیاک خانگی

محلول آمونیاک خانگی از ترکیب آب با آمونیاک تهیه می‌شود و رقیق بوده و از غلظت کمی برخوردار است و در مصارف بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت‌های پتروشیمی شناخته شده در ایران این محصولات را با استانداردهای جهانی تولید می‌کنند. آمونیاک بر اساس نوع و کیفیت قیمت گذاری می‌شوند، همچنین آمونیاک به صورت گالنی و بشکه‌ای و یا به صورت بطری ‌‌‌‌‌‌های کوچکتر و چند لیتری در بازار موجود می‌باشد که قیمت هر کدام با هم متفاوت است. به طور کلی عوامل بسیاری بر قیمت آمونیاک تاثیر می‌گذار که به آن می‌پردازیم.

 1. قیمت تمام شده نفت خام
 2. قیمت تمام شده‌ی گازهای طبیعی
 3. مراحل و تولید آمونیاک و اوره
 4. میزان تقاضا و موارد مصرفی آمونیاک
 5. ارزش پولی و نرخ ارز

تورم و تحریم‌های موجود در کشور، شرکت و برند تولیدکننده‌ی آمونیاک، حمل و نقل، عوامل انسانی، تغییرات آب و هوایی و میزان کشاورزی و غیره نیز بر قیمت آمونیاک تاثیر می‌گذارند. آمونیاک در بسته بندی های گالن 5 لیتری ، گالن 20 لیتری ، بشکه 220 لیتری و تانکر 1000 لیتری تولید می‌شوند که هر کدام از نظر قیمت و کیفیت با هم متفاوت هستند.

اگر قصد خرید آمونیاک را دارید می‌توانید با مراکز پتروشیمی و نمایندگی‌های فروش، تماس حاصل نمایید و از قیمت و شرایط فروش محصولات اطلاعات کافی را کسب نمایید.

تولیدکنندگان محلول آمونیاک خانگی

تولیدکنندگان محلول آمونیاک خانگی

آمونیاک خانگی با توجه با پاک‌کنندگی بالا و کم خطر بودن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. تولیدکنندگان در صنایع پتروشیمی انواع آمونیاک صنعتی و خانگی را با بهترین متریال و در اندازه‌ها و درجه و درصدهای مختلف و با توجه به صنایع گوناگون تولید می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند تا این محصولات را با ایمنی کامل و با کیفیت ثابت در اختیار متقاضیان داخلی و خارجی قرار بدهند. شرکت‌های تولید و پتروشیمی‌ها آمونیاک خانگی را با غلظت ۵ تا ۱۰ درصد تولید می‌کنند و نسبت آمونیاک‌های دیگر موجود در بازار از خطر کمتری دارد.

شرکت‌ها بر روی محلول آمونیاک نام و برند شرکت تولیدکننده، میزان غلظت و درصد، کاربرد محلول، تاریخ تولید و انقضا، نکات ایمنی و دستور استفاده از محلول را بر روی محصول درج می‌کنند تا خریداران به راحتی از محصول استفاده کنند. حتما این محصولات را از فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده خریداری نمایید تا با اطمینان کامل از محصولات استفاده کنید و برای شما خطری ایجاد نکند.

مرجع پخش انواع محلول آمونیاک خانگی

امروزه صنایع پتروشیمی و تولیدکنندگان مواد شیمیایی در کشورمان با بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات و با بهره گیری از علم و دانش روز بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات شیمیایی را تولید و در بازارهای ایران و دیگر کشورها توزیع و عرض می‌دارند‌.تولیدکنندگان و مراکز پخش و توزیع مواد شیمیایی در شهرهای کشور از جمله شیراز، محلول آمونیاک خانگی را به صورت عمده در اختیار فروشندگان اصلی قرار می‌دهند. این محلول را می‌توانید از مغازه‌هایی که به فروش محصولات شیمیایی مشغول هستند به صورت عمده و یا جزیی خریداری نمایید.

مراکز و نمایندگی‌ها، خرید مستقیم و حضوری را برای خریداران فراهم کرده است و متقاضیان میتوانند این محصولات را از درب کارخانه و مراکز تولید حضوری خریداری نمایند تا قیمت پایانی محلول آمونیاک کاهش یابد و برای خریدار مقرون به صرفه باشد. امروزه فروشگاهای اینترنتی نیز به فروش انواع آمونیاک از طریق سایت‌ها می‌پردازند که می‌توانید غیر حضوری و از طریق اینترنت اقدام به تهیه‌ی محلول آمونیاک خانکی نمایید.

سفارش خرید محلول آمونیاک خانگی درجه یک

سفارش خرید محلول آمونیاک خانگی درجه یک

برای سفارش انواع آمونیاک از جمله محلول آمونیاک خانگی درجه یک و مرغوب می‌توانید به شرکت‌های پتروشیمی مراجعه کرده و این محصولات را با غلظت و اندازه‌های گوناگون به صورت عمده و کلی سفارش دهید. نمایندگی‌های محصولات گفته شده نیز سفارشات را مستقیم از خریداران قبول کرده و با بسته‌بندی‌های ایمنی و از طریق حمل و نقل و باربری جاده‌ی ،دریایی و هوایی این محصولات را در اختیار سفارش دهنده قرار می‌دهند.

امروزه از طریق اینترنت نیز می‌توانید این محصولات را از سراسر جهان سفارش بدهید. سایت حاضر نیز در خصوص آمونیاک فعالیت می‌کند و انواع مختلف آن از صنعتی تا خانگی را با بهترین کیفیت به فروش می‌رساند. برای خرید و سفارش آمونیاک می‌توانید با متخصصین فروش در تماس باشید و در صورت رضایت با اطمینان کامل این محصولات را با تضمین کالا و با مناسبترین قیمت خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما