فروش عمده گاز آمونیاک صنعتی

یکی از قدیمی‌ترین محلول‌های تمیزکننده آمونیاک می‌باشد که امروزه برای مصارف خانگی و آزمایشگاهی مورداستفاده قرار می‌گیرد. صادر کنندگان زیادی در سطح کشور به صادرات و فروش گاز آمونیاک صنعتی در حال فعالیت هستند .و مشغول به عرضه و صادرات آمونیاک را با بهترین مواد و معیار های مشخص شده را صادر کنند. امروزه خرید و فروش گاز آمونیاک خالص بصورت عمده و جزئی رایج شده است و با قیمت های مناسبی در اختیار مشتریان قرار داده اند ، به راحتی می توان خریداری کرد.

فروش عمده گاز آمونیاک صنعتی

5 ویژگی مهم گاز آمونیاک خالص

5 ویژگی مهم گاز آمونیاک خالص آمونیاک ترکیب شیمیایی یکی از مهم ­ترین ترکیبات هیدروژنه ازت بوده و در طبیعت از تجزیه مواد آلی ازت دار حاصل می گردد. آمونیاک را می توان از ذغال سنگ به دست آورد و مهم ترین روش صنعتی تولید آن نیز روش هابر نام دارد.

موادتشکیل دهنده آمونیاک نیتروژن و هیدروژن است ، حالت گازی آن از هوا سبک تر بوده و به سهولت به مایع تبدیل می ­شود. از خصوصیات آمونیاک کربنات؛ مایعی بی رنگ با بویی تند، نافذ و شدیداً تندو محرک است. آمونیاک قابلیت حل شدن بالایی در آب دارد. آمونیاک ترکیب بازی است.

موارد مصرف محلول آمونیاک غلیظ در تولید کودهای شیمیایی ازت دار کشاورزی. تهیه اوره، هیدروکسیل، تولید دارو. صنایع شیمیایی. یکی از کاربردهای آمونیاک می‌توان به استفاده در رشته ورزشی وزنه‌برداری و پاورلیفتینگ اشاره نمود. بوییدن این محلول باعث بازکردن عروق می‌شود و ورزش کار را تا حدودی عصبی می‌کند و در مهار کردن وزنه در مسابقات کمک می‌کند.

قیمت انواع گاز آمونیاک صنعتی

قیمت انواع گاز آمونیاک صنعتی تولیدکنندگان توانسته اند در تولید آمونیاک و عرضه این محصول یکی از برندتدین تولیدات کشورمان فعالیت داشته آندو همچنین برای خرید این محصول از طریق وب سایت های معتبر از طریق مشاوران اطلاعات مناسبی را بدست آورند.

به علت کاربرد زیاد آمونیاک بسیار بازار خرید آن پر رونق بوده و تولیدکنندگان، تولید خود را چند برابر افزایش داده اند هزینه حمل و نقل خرید خود را کاهش داد به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از قیمت گاز آمونیاک و نوع مرغوب آن اطلاع پیدا کرد و در صورت لزوم این محصول را در کمترین وقت و هزینه در مکان مورد نظر تحویل گرفت.بازرگانی این‌محصول فروش محلول آمونیاک را در حجم بالا انجام می‌دهند.

آمونیاک خانگی یک تمیز کننده ی بسیار قوی است که در انواع اسپری های تمیز کننده شیشه، سطوح، گاز و … کاربرد زیادی در خانه دارد. آمونیاک با درصد خلوص 5 تا 10 درصد بوده و در این درصد خطری برای استفاده خانگی ندارد و شما به راحتی میتوانید از آن برای تمیز کردن کل سطوح خانه که میشود به تمیز کردن سرامیک با آمونیاک و تمیز کردن فر و گاز با آمونیاک اشاره کرد، استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما