فروش مستقیم آمونیاک خشک چینی

فروش مستقیم آمونیاک خشک چینی در فروشگاه ما با بهترین کیفیت انجام می شود، ضمن این که قیمت بسیار ارزانی را برای آن در نظر گرفته ایم که عموم مردم بتوانند آن را خریداری نمایند.‌ هم چنین مجموعه ما این محصول را به صورت تک و عمده ارائه می دهد و یگانه واسطه ای میان تولید کنندگان و خریداران عزیز می باشد که با تلاش فراوان توانسته واسطه ها را از میان برداشته و این محصول را با قیمت مناسبی به دست مشتریان عزیز برساند

فروش مستقیم آمونیاک خشک چینی

آنچه باید از آمونیاک صنعتی بدانید

آنچه باید از آمونیاک صنعتی بدانید

آمونیاک صنعتی این ماده یک گاز بی‌ رنگ با بوی مشخص و ماده شیمیایی اصلی در تولید بسیاری از محصولاتی است که مردم هر روز استفاده می‌ کنند. فرمول شیمیایی آمونیاک NH۳ بوده و جرم مولی آن ۱۷.۰۳ گرم در مول است. مولکول آن به شکل هرمی مثلثاتی و نیتروژن به سه اتم هیدروژن متصل می باشد. اتم نیتروژن دارای یک جفت الکترون منفرد بوده که باعث می‌ شود آمونیاک به یک پایه تبدیل شود. NH۳ یک مولکول قطبی است که به‌راحتی پیوند های هیدروژن ایجاد می‌ کند. بنابراین با آب به سادگی مخلوط می شود. به‌طور طبیعی، در هوا، خاک و آب و در گیاهان و حیوانات از جمله انسان آمونیاک وجود دارد.

یک جزء اصلی در ساخت بسیاری از محصولاتی است که امروزه مورد مصرف مردم قرار می‌گیرد به‌ طور طبیعی در محیط هوا خاک گیاهان حیوانات و ازجمله انسان ‌ها رخ می‌ دهد و بدن انسان با تجزیه مواد غذایی که دارای پروتئین به اسیدهای آمینه و آمونیاک، آمونیاک ایجاد می‌کند و سپس آمونیاک را به اوره تبدیل می‌کند. در هوای شهرها و مجاورت توالت‌ها وجود دارد. در طبیعت از تجزیه مواد آلی ازت دار همچون اوره ادرار به دست می‌آید.

آمونیاک از ترکیب هیدروژن تجزیه شده از آب و نیتروژن موجود در هوا به دست می اید. در این واکنش ابتدا دو گاز با هم ترکیب سپس طی مراحل خشک و فشرده سازی تا دمای 540 درجه سانتی گراد گاز ها را حرارت داده و با عبور از کاتالیست آمونیاک تولید می شود. همچنین می توان از تقطیر زغال سنگ آمونیاک تهیه کرد.

تولید کنندگان آمونیاک خشک چینی

تولید کنندگان آمونیاک خشک چینی تولید آمونیاک توسط تولید کنندگان این محصول با کیفیت بالا انجام می شود که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. شرکت ما نیز افتخار این را دارد که این محصول را از از تولید کنندگان عزیز خریداری نماید و به صورت مستقیم در اختیار کلیه خریداران عزیز قرار دهد که این امر موجب شده تا واسطه ها از میان برداشته شوند و بتوانید این محصول را با قیمت درب کارخانه از ما خریداری نمایید.

برای خرید آمونیاک صنعتی کافیست به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید و این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از ما خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما