فروش کلی آمونیاک خوراکی خشک

آمونیاک یک ماده شیمیایی بوده که به گونه های مختلف و در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده بصورت بسیار کم در طبیعت موجود می باشد. یکی از گونه های این ماده، آمونیاک خوراکی می باشد که از آن در پخت و پز و درست کردن انواع خوراکی از جمله کوکی، پاستا، انواع نان، شیرینی، کیک، بیسکوئیت، ویفر و انواع کلوچه استفاده می شود. البته این ماده در صنایع فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد اما ما اینجا قصد داریم راجع به نوع خوراکی آن با شما صحبت نماییم. در ادامه با این ماده شیمیایی خوراکی بیشتر آشنا خواهیم شد.

فروش کلی آمونیاک خوراکی خشک

آشنایی مختصر با آمونیاک خوراکی

آشنایی مختصر با آمونیاک خوراکی

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم این ماده در دو شکل صنعتی و خوراکی موجود می باشد. نوع خوراکی آن در دمایی پایین تر از 15 درجه سانتیگراد و در کیسه ها یا بشکه هایی با وزن تقریبی 25 کیلو گرم و در مکانی کاملا خشک نگهداری می گردد.

از نظر ظاهری پودری سفید رنگ بوده و شباهت بسیار زیادی به نمک دارد. از این پودر در صنایع غذایی و خوراکی بعنوان بهبود دهنده استفاده می شود. البته در تولید انواع کلوچه و یا کیک از این ماده به عنوان ور آورنده استفاده می نمایند.

وقتی که این پودر را در آب حل می کنیم شروع به تجزیه نموده و خمیری را پدید می آورد که این خمیر بعد از مدتی ورآمده یا پف می کند. سپس بعد از قرار گرفتن در معرض دمای زیاد، درصد حلال بوده آن بالا رفته و باعث آزاد شدن گاز می شود.

بعد از آزاد شدن گاز، بصورت کامل از خمیر جدا گردیده و هیچگونه اثری از خود بر جای نمی گذارد. این عمل باعث ثبات ورآمدن خوراکی و فرم و پف خوب و مناسب آن گردیده و همچنین حالتی طرد و پوک به آن داده و اسفنج گونه می شود.

البته در هنگام ترکیب این پودر با آب، باید افزودنی های دیگری همچون بیکینگ پودر و جوش شیرین را نیز به آن اضافه نمود. دلیل این امر این است که افزودن این مواد باعث می شود گازی که از خمیر آزاد می گردد، در اول و آخر مراحل پخت رخ دهد. علاوه بر این افزودن این مواد باعث ایجاد همگنی و یکنواخت سازی مواد می شود.

گفتنی ست در گذشته برای پخت انواع کلوچه و کیک و شیرینی، از این ماده شیمیایی خوراکی بجای بیکینگ پودر و به منظور ور آمدن و پف کردن خوراکی مورد نظر، استفاده های فراوانی صورت می گرفته که به مرور جایگاه و نوع کاربری خود را تغییر داده است.

قیمت انواع آمونیاک خوراکی خشک

قیمت انواع آمونیاک خوراکی خشک

فروش آمونیاک خوراکی خشک با مرغوبترین کیفیت به دو شکل حضوری و آنلاین صورت می پذیرد. شما خریداران گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت آمونیاک خوراکی، از طریق وب سایت مجموعه اقدام نموده و قیمت روز این محصول مطلع گردید.

گفتنی ست علاوه بر امکان خرید آسان و بدون واسطه از طریق وبسایت، می توانید به مشاوره ویژه و رایگان با متخصصان ما بپردازید. ما شما را در مسیر خرید تنها نگذاشته و تا انتهای راه در کنار شما خواهیم ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما