قیمت آمونیاک مایع پتروشیمی

آمونیاک مایع پتروشیمی یکی از کاربردی ترین مواد می باشد که در صنایع مختلف برای تولید مواد شیمیایی به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد و وجود آن در صنعت تولید الزامی است اما باید گفت که قیمت آن هیچگاه ثابت نیست و با توجه به اینکه در انواع مختلفی وجود دارد با قیمت های مختلفی هم در بازار خرید عرضه می گردد و به دلیل کاربرد فراوانی که دارد همواره با نوسان قیمت همراه است.

قیمت آمونیاک مایع پتروشیمی

مشخصات آمونیاک مایع پتروشیمی

مشخصات آمونیاک مایع پتروشیمی

  • آمونیاک مایع همانطور که از نام آن مشخص است حالت مایع دارد.
  • این مایع غیر آلی کاملا بی رنگ می باشد به گونه ای که وقتی آن مشابه آب به نظر می آید.
  • بوی بسیار تند و زننده ای دارد و به خاطر وجود این بوی بسیار تند و نامطبوع ممکن است برای افراد مشکلات تنفسی به وجود بیاورد بنابراین نیاز است هنگام استفاده کردن از آن از وسایل ایمنی برای سلامت جان خود استفاده کنیم.
  • همیشه درون بطری های مخصوص بسته بندی شده می باشد زیرا وجود این بسته بندی ها کمک می کند که استفاده کردن از آن خیلی راحت باشد و همینطور حمل و جابه جایی آن را برای افراد راحت‌تر می‌کند.
  • مایعی کاملا خالص و بدون مواد شیمیایی دیگر است و در واقع همین خالص بودن آن را به یک ماده پر کاربرد در صنایع پتروشیمی تبدیل کرده است.

کاربرد آمونیاک مایع پتروشیمی

کاربرد  آمونیاک مایع پتروشیمی آمونیاک مایع دارای انواع متفاوتی می باشد که از هر کدام از آنها در زمینه خاص برای تولید یک محصول کاربردی استفاده می شود به همین دلیل گفته می‌شود که آمونیاک به عنوان یک ماده کاربردی در بسیاری از صنایع تولیدی در پتروشیمی از اهمیت بالایی برخوردار است و در نبود آن می‌تواند تولید بسیاری از محصولات را دچار اختلال کند.

برای مثال آمونیاک کشاورزی یکی از این مایع می باشد که از آن برای تولید انواع مختلفی از کود شیمیایی استفاده می‌کنند و همانطور که می دانید آمونیاک یکی از عناصر غذایی مورد نیاز برای رشد گیاهان می باشد و کمبود این عنصر می‌تواند در رشد و ثمردهی گیاهان مشکلاتی به وجود بیاورد.

آمونیاک خانگی هم نوعی از این باره می باشد که از آن به عنوان یک سفید کننده استفاده می‌کنند؛ در واقع تاثیر گذاری فراوان آمونیاک باعث می‌شود که در از بین بردن لکه های سخت بر روی اجسام مختلف بسیار موثر باشد و افراد زیادی هستند که به این منظور از آمونیاک استفاده می کنند. استفاده به عنوان یک خنک کننده یکی دیگر از کاربردهای مهم آمونیاک مایع است همچنین از درصد ناچیزی از این ماده در صنایع تولید کننده پلاستیک و الیاف هم استفاده می کنند.

تولید مواد منفجره یکی دیگر از موارد کاربرد آمونیاک می باشد و همانطور که بیان آمونیاک در صنایع تولیدی مختلف به فراوانی به کار گرفته می‌شود و در واقع در هر کدام از صنایع گفته شده وجود این ماده الزامی است و نبود آن می‌تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد اما در هر زمینه‌ای باید از نوع مناسب آن و به مقدار مناسب استفاده شود.

فروش آمونیاک مایع پتروشیمی

فروش آمونیاک مایع پتروشیمی فروش آمونیاک مایع پتروشیمی از سوی این مرکز به دو طریق مستقیم و غیر مستقیم به صورت عمده و جزئی انجام می پذیرد در واقع با توجه به کاربردی بودن همیشه به میزان کافی در بازار فروش عرضه می گردد تا در این صورت افراد بتوانند آن را راحت‌تر تهیه کنند و با توجه به میزان استفاده فراوانی هم جدا از فروش آن هیچگاه متوقف نمی‌شود و در هر زمان و موقعیتی که نیاز باشد می‌توان آن را از این مرکز فروش با قیمت مناسب تهیه کرد.

فروش آمونیاک به صورت عمده همیشه با قیمت مناسب تری انجام می‌پذیرد و ماده بودن از جمله دلایلی می باشد که بر روی قیمت آمونیاک تأثیر مستقیم دارد و در این صورت خالص ترین نوع آمونیاک به صورت بسته بندی شده با قیمت ارزان تری در دسترس مشتری قرار داده می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما