قیمت آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

آمونیاک محلولی بی رنگ است که دارای بوی بسیار بد و خفه کننده ای است. این محصول دارای کاربرد های متفاوتی است به همین خاطر اصولاً از تقاضای بالایی برخوردار می باشد. شرکت ما در تلاش است تا آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تر از سایر مراکز تولید کننده این محصول به فروش برساند. فروش آمونیاک 25 درصد در این شرکت به دو صورت حضوری و همچنین آنلاین به دست مشتریان محترم رسانده می شود.

قیمت آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

کاربرد های زیاد آمونیاک 25 درصد

کاربرد های زیاد آمونیاک 25 درصد همان طور که بیان کردیم آمونیاک دارای کاربرد بسیار زیادی است. که در واقع به دو دسته کار برد در صنعت و کاربرد در امور غیر صنعتی تقسیم می شود‌. ما در این مطلب قصد داریم تا با معرفی همه کاربردهای آمونیاک ۲۵ درصد باعث آشنایی هر چه بیشتر شما با این محصول پر کاربرد شویم.

یک آمونیاک درجه یک دارای کاربردهای زیادی است. یکی از کاربردهای بسیار زیاد و مهم این محصول در فعالیت های کشاورزی است. چرا که با استفاده از این محصول کودهای شیمیایی تولید می‌شود که موجب رشد سریع مو محصولات کشاورزی می شود. در واقع استفاده تولید کودهای شیمیایی یکی از مهمترین کاربرد آمونیاک ۲۵ درصد است.

دومین کاربرد آمونیاک صنعتی در صنعت این است که از این محصول در تولیدات انواع رنگ ها استفاده می شود این کاربر نیز یکی از مهم ترین کاربردهای آمونیاک است.همچنین آمونیاک ۲۵ درصد در تولید آمونیوم نیترات و نیتریک اسید کاربرد بسیار زیادی دارد این محصول در حجم های بسیار زیاد در اختیار عمده فروش قرار می گیرد و آن ها این محصول پر کاربرد را متناسب با نیاز افراد به فروش می رسانند.همچنین از این محصول در تولید انواع سوخت ها و مشتقات سوختی مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین خاطر است که این محصول به عنوان یک ماده شیمیایی بسیار مهم شناخته شده است. علاوه بر این یکی دیگر از کاربردهای مهمه این محصول استفاده در سیستم کاتالیست کاهنده است.مواردی که برای شما ذکر شد کاربرد صنعتی آمونیاک ما قصد داریم کاربرد غیرصنعتی این محصول را نیز برای شما بیان کنیم همه ما از این موضوع به خوبی مطلع هستیم که آب خوراکی دارای آلودگی هایی است به همین دلیل قبل از مصرف واجب و ضروری است که تسفیه و بهداشت دیگر یکی از راه های کسب یا آب این است که با استفاده از آمونیاک آن را تسویه و تمیز گردانیم‌.

البته لازم به ذکر است که این روش در وصف خانگی کاربرد ندارد.امروزه به دلیل افزایش کارخانه ها و همچنین بالا رفتن تعداد خودروها متاسفانه شهرهای بزرگ در همه جای دنیا دچار آلودگی شده اند استمرار آلودگی هوا می تواند موجب شود که همه افرادی که در آنها زندگی می کنند به بیماری های مختلفی از جمله آسم و انواع بیماری های ریوی مبتلا شوند به همین دلیل کنترل و از بین بردن آلودگی هوا یکی از مهم ترین برنامه‌های همه کشورها است. یکی از راه های پاکیزگی هوا و از بین بردن آلودگی آن استفاده از آمونیاک است در اکثر کشورها برای پاکسازی آلودگی هوا از این محصول استفاده می شود.

بهترین مکان برای نگهداری آمونیاک

بهترین مکان برای نگهداری آمونیاک از آن جایی که عدم نگهداری صحیح آمونیاک می تواند موجب صدمه زدن به سلامتی و همچنین زندگی انسان شود نگهداری آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. آمونیاک یک ماده شیمیایی که به شدت قابل اشتعال است به همین خاطر در نگهداری این محصول باید به این نکته دقت کرد که آنرا در مکانی که احتمال آتش سوزی دارد و همچنین منابعی که قابل اشتعال هستند به هیچ عنوان نگهداری نکنید چرا که ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به انسان و همچنین سرمایه انسان وارد نماید.

همچنین باید به این نکته توجه داشت که آمونیاک تا ۴۰۰ درجه قابلیت تحمل دارد اگر بیشتر از آن باشد نیتروژن تولید می‌کند به همین دلیل باید این محصول را در مکانی قرار داد که درجه حرارت از ۴۰۰ درجه بیشتر نشود. ‌‌‌

علاوه بر این به دلیل این که آمونیاک در محفظه ها و جلد های استیل قرار دارد. نباید به هیچ عنوان مورد اثابت و شوک و ضربه قرار بگیرد. به همین دلیل مکانی که این محصول باید در آن قرار بگیرد باید آرام و عاری از هر ضربه و تکان های محکم باشد.به همین دلیل انتخاب یک مکان بسیار مناسب برای نگهداری آمونیاک بسیار مهم و حائز اهمیت است.

مشخصه های آمونیاک 25 درصد اصل

مشخصه های آمونیاک 25 درصد اصل از آنجایی که این محصول امروزه کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. شناسایی مشخصه‌های آمونیاک ۲۵ درصد اصل بسیار مهم و حائز اهمیت است اما در این مطلب قصد داریم برخی از مشخصات این محصول پرکاربرد را برای شما به خوبی بیان نماییم.همانطور که اکثر ما می دانیم آمونیاک که اصل باید دارای بوی بسیار تند و زننده باشد. یک محلول آمونیاک اصل به هیچ عنوان بی‌بو نیست .

علاوه بر این یک آمونیاک ۲۵ درصد اصل قابلیت اشتعال و شعله ور شدن را دارد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های آمونیاک این است که این محصول می تواند به خوبی رطوبت را جذب نماید. پس یک آمونیاک اصل می‌تواند به طور خیلی قوی رطوبت را از بین ببرد. پس هنگام خرید آمونیاک بهتر است که مشخصه های اصلی آن را بدانیم.

فروش آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری

فروش آمونیاک 25 درصد گالن 20لیتری شرکت ما قصد دارد تا با فروش آمونیاک ۲۵ درصد گالن ۲۰ لیتری محصولی بسیار با کیفیت و درجه یک به دست مصرف کنندگان برساند ‌‌. محصولات ما برخلاف کیفیت بسیار بالایی که دارند دارای قیمتی بسیار مناسب و ارزان هستند به همین دلیل به افرادی که قصد خرید آمونیاک ارزان را دارند پیشنهاد می شود به خرید این محصول را از مجموعه ما امتحان نمایند.

محصولات ما به دلیل مرغوبیت بسیار بالایی که دارد علاوه بر استان های داخلی کشور به سراسر نقاط دنیا نیز صادر می گردد به همین خاطر امروزه واردکنندگان این محصول در حال افزایش هستند ۲۵ درصد تولیدی ما طبق تمامی استاندارد های موجود در جهان تولید و بسته بندی می گردد.

علاوه براین یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت که شرکت ما نسبت به سایر تولیدکنندگان آمونیاک دارد این است که این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا علاوه بر خرید حضوری از مزایا و همچنین فواید خرید غیر حضوری نیز بهره مند گردد. که این امر موجب صرفه جویی در زمان مصرف‌کننده می گردد و در نهایت باعث افزایش رضایت مصرف کننده می شود در واقع هدف اصلی این شرکت کسب رضایت مشتری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما