قیمت آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

آمونیاک با فرمول شیمیایی NH3 مهمترین ترکیب نیتروژن هیدروژنه در هوای شهری و نزدیک توالت ها است. در طبیعت از تجزیه مواد آلی نیتروژن دار مانند اوره به دست می آید. آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری یک محلول آبی بی رنگ و بدبو است که به عنوان تنظیم کننده اسیدیته استفاده می شود. فروش و تولید آمونیاک ایرانی توسط مراکز پخش و عرضه انجام می شود، بنابراین خریداران می توانند این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از این مراکز خریداری کنند.

قیمت آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

راهنمای انتخاب آمونیاک 32 درصد

راهنمای انتخاب آمونیاک 32 درصد هنگام انتخاب یک پاک کننده آمونیاکی، حتما نحوه استفاده از آن را بخوانید. مطمئن شوید که محیط شما به خوبی تهویه می شود، لباس مناسب بپوشید و از عینک ایمنی استفاده کنید. تماس با این محلول ممکن است باعث خارش پوست، چشم و گلو شود. آمونیاک محلول را به هیچ وجه با وایتکس مخلوط نکنید زیرا باعث تولید گاز سمی کلرامین می شود. قرار گرفتن در معرض گاز کلرامین می تواند باعث سرفه، تنگی نفس، درد قفسه سینه، حالت تهوع، گلودرد، چشم ها، بینی، ذات الریه و تجمع مایعات در ریه ها شود.

بلعیدن پاک کننده حاوی آمونیاک می تواند باعث سوزش شدید در دهان، گلو، معده و معده شود. اگر این محلول به طور تصادفی وارد دهان شما شد، برچسب محصول را بخوانید و دستورالعمل های توصیه شده را دنبال کنید یا با مرکز کنترل مسمومیت تماس بگیرید. همچنین مراقب برچسب محلول باشید. آزمایش های پزشکی می توانند وجود آمونیاک در خون یا اوره را تشخیص دهند. اما از آنجایی که آمونیاک به طور طبیعی در محیط وجود دارد، افراد معمولا در معرض غلظت کم آمونیاک در هوا، خاک و آب قرار می گیرند، بنابراین نتایج این آزمایشات نشانگرهای زیستی موثری برای مسمومیت نیستند.

کیفیت آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

کیفیت آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری مزیت مهم دیگر آمونیاک این است که دارای خواص ترمودینامیکی با کیفیت بالاتری نسبت به فریون است. در شرایط مشابه، عملکرد گرمایی ویژه گاز آمونیاک بسیار بالاتر از فریون است، بنابراین در صورت استفاده از این مبرد، قبض برق را می توان تا 20 درصد کاهش داد. تحقق محدوده دمایی گسترده تر از طریق این مبرد نیز مزیتی نسبت به فریون محسوب می شود. پایداری در کیفیت، محصولات و خدماتی که ارائه میدهیم باعث میشود که مشتریان دائمی افزایش یابند.

وقتی که یک مشتری به شرکت یا برند شما مراجعه میکند تا محصولات مورد نظرش را خریداری کند اگر کیفیت و مرغوبیت همیشگی را در کالای مورد نظر نبیند قطعا برند دیگری را برای خرید انتخاب خواهد نمود. بنابراین چون فضای رقابتی بین برندها وجود دارد هر چقدر که این کیفیت دائمی و همیشگی باشد مشتریان بیشتری هم وجود خواهند داشت. بنابرین کیفیت محصولات و خدمات برای داشتن یک برند خوب لازم است. برند نام یک محصول، خدمات، ایده را برای مصرف کنندگان تداعی میکند. برندی که بتواند نیاز مصرف کنندگان را برآورده کند یک برند موفق خواهد بود.

فروش آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری

فروش آمونیاک 32 درصد 2.5 لیتری مراکز عرضه آمونیاک خانگی در بازار سرتاسر کشور به فروش استثنایی محصولات خود می پردازند. خریداران در این ایام سال می توانند علاوه بر این که از تخفیفات استفاده نمایند، محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و سود بیشتر خریداری کنند. در سال های اخیر به دلیل فروش آمونیاک 32 درصد ارزان قیمت در بعضی از مرکز های خرید و فروش، خریداران این کالا، اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده کرده اند. بسیاری از این خریدار ها انواع این کالا ها را به صورت مستقیم از برخی شعبه های مختلف فروش تهیه می کنند.

با توجه به تنوع بالا و تولید انبوه کالا و کیفیت درجه یک آمونیاک شاهد تمایل مشتریان از کشور های همسایه ایران به خرید این محصول هستیم و از همین جهت صادرات این کالا در حد بالایی انجام می شود. با توجه به تغییراتی که در قیمت خرید و فروش مواد اولیه تولید محصولات به وجود آمده است، قیمت خرید و فروش این کالا نیز با افزایش قابل توجهی نسبت به سال های اخیر داشته است. قیمت خرید و فروش آمونیاک 32 درصد در نمایندگی های اینترنتی به تمام نقاط کشور ثابت بوده و خرید کلی و جزئی آن با قیمت های درب کارخانه ای انجام پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما