قیمت استثنایی آمونیاک صادراتی درجه یک در مشهد

آمونیاک در آب، خاک و هوا یافت می شود و منبع نیتروژن بسیار مورد نیاز برای گیاهان و حیوانات است. 80 درصد از کل آمونیاک تولیدی به عنوان کود استفاده می شود. بهترین قیمت آمونیاک صادراتی را می توانید با مجموعه ما استعلام گرفته و به راحتی به صورت آنلاین تهیه نمایید.

قیمت استثنایی آمونیاک صادراتی درجه یک در مشهد

کاربردهای آمونیاک مرغوب در کشاورزی

کاربردهای آمونیاک مرغوب در کشاورزی آمونیاک از کارآمدترین و پرمصرف ترین منابع نیتروژن برای رشد گیاهان است. مزایای کاربرد نسبتا آسان آمونیاک و در دسترس بودن آماده باعث افزایش استفاده از آن به عنوان کود در مزارع شده است.

آمونیاک نیز دارای معایبی است، به ویژه در جابجایی آن. باید تحت فشار بالا ذخیره و نگهداری شود که به تجهیزات ویژه طراحی شده و به خوبی نگهداری می شود. کارگران همچنین باید برای کار با این محصول و پیروی از روش های کاری سخت برای اطمینان از ایمنی اپراتور آموزش ببینند.

آمونیاک بی آب (NH3) چیست و چرا رسیدگی به آن بسیار خطرناک است؟ این یک ماده شیمیایی است که از یک قسمت نیتروژن (N) و سه قسمت هیدروژن (H3) تشکیل شده است. خواص فیزیکی این کود آن را به یکی از خطرناک ترین مواد شیمیایی در مزرعه تبدیل کرده است. بی آب یعنی بدون آب. در نتیجه، هنگامی که آمونیاک بی آب و رطوبت با هم تماس پیدا می کنند، به سرعت ترکیب می شوند.

هنگامی که آمونیاک به خاک تزریق می شود، آمونیاک مایع تبدیل به گاز می شود و به راحتی در رطوبت خاک جذب می شود. به طور مشابه، مایع یا گازی که با بافت بدن – به ویژه چشم ها، پوست و مجاری تنفسی – تماس می گیرد، باعث کم آبی، تخریب سلول ها و سوختگی های شیمیایی شدید می شود. قربانیانی که در معرض حتی مقادیر کمی آمونیاک قرار دارند، برای جلوگیری از آسیب دائمی نیاز به درمان فوری دارند.

آمونیاک بی آب دارای یک ضریب ایمنی داخلی است. شما نمی توانید آن را تنفس کنید. هیچ کس نمی تواند به طور داوطلبانه در غلظت گاز آمونیاک بی آب به اندازه کافی قوی بماند که به بینی، گلو، ریه ها، چشم ها یا پوست آسیب برساند. هنگامی که افراد دچار سوختگی یا آسیب چشمی از محصول می شوند، به دلیل رها شدن ناگهانی آن است که قربانی محافظت نشده است و نمی تواند فرار کند. تحت دما و فشار اتمسفر، آمونیاک بی آب گازی بی رنگ با بوی تند و نافذ است.

آمونیاک در چه غلظتی خطرناک است؟

آمونیاک بدون آب آمونیاک بی آب با توجه به خواص و نحوه نگهداری آن می تواند در صورت آزاد شدن تصادفی شرایط خطرناکی ایجاد کند. موارد زیر چند نمونه از استفاده نادرست از آمونیاک بی آب و تجهیزات آن است که می تواند منجر به حوادث شود: پر کردن مخازن بیش از ظرفیت توصیه شده باز کردن تصادفی دریچه انتهای شلنگ. حرکت مخزن اپلیکاتور قبل از پر کردن شیلنگ ها از مخزن پرستار جدا شده است.

تهویه دریچه آزادسازی فشار زمانی که فرد در خط تخلیه است. شکستن شیلنگ انتقال، به خصوص قدیمی یا استفاده نادرست. عدم تخلیه کوپلینگ شلنگ قبل از جدا کردن. پارگی شیلنگ فشار کم به دلیل افزایش فشار هنگام وصل کردن. آزاد کردن آمونیاک هنگام جدا کردن چاقوها. واژگونی اپلیکاتور یا مخزن پرستار در حین حمل و نقل یا در صحرا. تمام موقعیت‌های تصادفی فوق می‌تواند منجر به جراحت، خسارت مالی گسترده یا هر دو شود. برای به حداقل رساندن احتمال تصادف، اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه تجهیزات در بهترین شرایط کارکرد هستند.

مطمئن شوید که تمام کارگران کشاورزی که آمونیاک را کار می کنند یا از آمونیاک استفاده می کنند، در زمینه نگهداری و بهره برداری تجهیزات، تجهیزات حفاظت فردی مناسب و کمک های اولیه اضطراری به طور ویژه آموزش دیده اند. حفاظت از اپراتور حتی با بهترین اقدامات احتیاطی، ممکن است درگیر انتشار تصادفی آمونیاک باشید. حفاظت ساده در صورت استفاده مداوم می تواند از عواقب جدی جلوگیری کند.

یک محافظ صورت یا عینک، دستکش لاستیکی و یک پیراهن آستین بلند سنگین به عنوان حداقل محافظت برای اپراتورهایی که به طور معمول آمونیاک را کار می کنند توصیه می شود. هر زمان که روی تجهیزات بی آب کار می کنید یا با شیلنگ ها کار می کنید، از دستکش و محافظ چشم استفاده کنید.

هنگام کار با آمونیاک، استفاده از عینک مناسب یا محافظ صورت بسیار مهم است. محافظ صورت به شما کمک می کند تا از تنفس مستقیم آمونیاک جلوگیری کنید و همچنین قرار گرفتن در معرض چشم احتمالی را کاهش می دهد. عینک های معمولی محافظت کافی را ارائه نمی دهند.

هنگامی که آمونیاک با پوست یا چشم تماس می گیرد، آسیب بافت به سرعت رخ می دهد. شست و شوی فوری ناحیه (های) بدن در معرض بدن با آب بسیار مهم است. مقررات ایجاب می کند که تمام وسایل نقلیه مزرعه ای که برای آمونیاک بی آب استفاده می شوند، ظرفی پر از حداقل 5 گالن آب داشته باشند. این آب باید برای شستشوی چشم و پوست در صورت مواجهه به راحتی در دسترس باشد.

شما باید روزانه آب را عوض کنید تا مطمئن شوید که منبع تمیزی دارید. متخصصان ایمنی توصیه می کنند که یک ظرف 5 گالنی آب دوم را روی تراکتور نگه دارید. در صورتی که اپراتور تراکتور نتواند به ظرف آب روی پرستار یا مخزن اپلیکاتور برسد، این منبع آب دیگری را برای کمک های اولیه فراهم می کند.

همچنین باید یک بطری پلاستیکی شستشوی چشم 6 تا 8 اونسی پر از آب در جیب پیراهن خود داشته باشید. در صورت وقوع حادثه، منبع آب فوری را فراهم می کند. هدف از بطری شستشوی چشم این است که در چند ثانیه اول آمونیاک اضافی از چشم ها خارج شود تا زمانی که شما یا قربانی بتوانید برای ادامه شستشو به منبع آب بزرگتری برسید.

آنچه باید از انواع آمونیاک بدانیم

آنچه باید از انواع آمونیاک بدانیم آمونیاک (NH 3 ) یکی از رایج ترین مواد شیمیایی صنعتی است که تولید می شود. در صنعت و تجارت استفاده می شود و به طور طبیعی در انسان و محیط زیست نیز وجود دارد. آمونیاک برای بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی ضروری است و به عنوان پیش ماده ای برای سنتز آمینو اسید و نوکلئوتید عمل می کند. در محیط، آمونیاک بخشی از چرخه نیتروژن است و در خاک از فرآیندهای باکتریایی تولید می شود.

آمونیاک نیز به طور طبیعی از تجزیه مواد آلی از جمله گیاهان، حیوانات و فضولات حیوانی تولید می شود. برخی از خواص شیمیایی/فیزیکی آمونیاک عبارتند از: در دمای اتاق، آمونیاک گازی بی رنگ و بسیار تحریک کننده با بوی تند و خفه کننده است. به شکل خالص، به نام آمونیاک بی آب شناخته می شود و رطوبت سنجی است (به راحتی رطوبت را جذب می کند).

در بسیاری از محلول‌های تمیزکننده خانگی و صنعتی یافت می‌شود. محلول های پاک کننده آمونیاک خانگی با افزودن گاز آمونیاک به آب تولید می شوند و می توانند بین 5 تا 10 درصد آمونیاک باشند. محلول های آمونیاک برای مصارف صنعتی ممکن است غلظت های 25 درصد یا بالاتر داشته باشند و خورنده باشند. چگونه افراد می توانند در معرض آمونیاک قرار گیرند؟ بیشتر مردم در معرض آمونیاک ناشی از استنشاق گاز یا بخارات قرار می گیرند.

از آنجایی که آمونیاک به طور طبیعی وجود دارد و در محصولات پاک کننده نیز وجود دارد، قرار گرفتن در معرض آن ممکن است از این منابع رخ دهد. استفاده گسترده از آمونیاک در مزارع و مکان‌های صنعتی و تجاری نیز به این معنی است که قرار گرفتن در معرض آن می‌تواند در اثر انتشار تصادفی یا حمله تروریستی عمدی رخ دهد. گاز آمونیاک بی آب سبک تر از هوا است و بالا می رود، به طوری که به طور کلی پخش می شود و در مناطق کم ارتفاع ته نشین نمی شود.

کودکانی که در معرض همان غلظت‌های بخار آمونیاک بزرگسالان قرار می‌گیرند ممکن است دوز بیشتری دریافت کنند، زیرا نسبت سطح ریه به وزن بدنشان بیشتر است و نسبت حجم به وزن در دقیقه افزایش یافته است. علاوه بر این، آنها ممکن است در معرض غلظت‌های بالاتری نسبت به بزرگسالان در همان مکان باشند، زیرا ارتفاع آنها کوتاه‌تر است و غلظت‌های بالاتر بخار آمونیاک در ابتدا در نزدیکی زمین یافت می‌شود.

تماس با پوست یا چشم: قرار گرفتن در معرض غلظت کم آمونیاک در هوا یا محلول ممکن است باعث تحریک سریع پوست یا چشم شود. غلظت بالاتر آمونیاک ممکن است باعث آسیب شدید و سوختگی شود. تماس با محلول های آمونیاک غلیظ مانند پاک کننده های صنعتی ممکن است باعث آسیب خورنده از جمله سوختگی پوست، آسیب دائمی چشم یا کوری شود. وسعت کامل آسیب چشم ممکن است تا یک هفته پس از قرار گرفتن در معرض آن مشخص نباشد.

تماس با آمونیاک مایع نیز می تواند باعث آسیب سرمازدگی شود. بلع: قرار گرفتن در معرض غلظت های بالای آمونیاک ناشی از قورت دادن محلول آمونیاک منجر به آسیب خورنده به دهان، گلو و معده می شود. مصرف آمونیاک معمولاً منجر به مسمومیت سیستمیک نمی شود. قرار گرفتن در معرض آمونیاک چگونه درمان می شود؟ هیچ پادزهری برای مسمومیت با آمونیاک وجود ندارد، اما اثرات آمونیاک قابل درمان است و بیشتر افراد بهبود می یابند.

ضد عفونی فوری پوست و چشم با مقادیر زیاد آب بسیار مهم است. درمان شامل اقدامات حمایتی است و می تواند شامل تجویز اکسیژن مرطوب، گشادکننده های برونش و مدیریت راه های هوایی باشد. آمونیاک خورده شده با شیر یا آب رقیق می شود. اگر فردی در معرض آمونیاک قرار گرفته باشد، آیا آزمایشات آزمایشگاهی به تصمیم گیری در مورد درمان کمک می کند؟ آزمایش های آزمایشگاهی برای قرار گرفتن در معرض آمونیاک در تصمیم گیری های درمانی اضطراری مفید نخواهد بود. آزمایش‌های پزشکی که می‌توانند آمونیاک را در خون یا ادرار تشخیص دهند در دسترس هستند.

کاربردهای انواع آمونیاک مایع

آمونیاک یک ترکیب شیمیایی است که معمولا در صنعت استفاده می شود. بیشتر در تولید کود استفاده می شود. سرشار از مواد مغذی است که خاک را غنی می کند. آمونیاک در کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا تاثیر منفی بر محیط زیست و خاک ندارد. انتظار می رود سایر ترکیبات شیمیایی موجود در کودها پارامترهای خاک را تنظیم کنند. این به بازده بسیار بهتری تبدیل می شود.

یکی دیگر از ذینفعان قابلیت های ارائه شده توسط آمونیاک، البته صنعت نساجی است. آمونیاک مایع کاربرد گسترده ای در صنعت دباغی و همچنین در تولید رنگ های مورد استفاده در رنگ آمیزی پارچه پیدا کرده است. آمونیاک مایع در تولید پارچه های مصنوعی ضروری است. محلول آمونیاک اجازه می دهد تا رنگ پارچه تقریباً هر رنگی را بدست آورد. سازندگان سلاح از مقدار بسیار زیادی آمونیاک استفاده می کنند.

آیا می دانید که آمونیاک برای چه مواردی در صنعت اسلحه استفاده می شود؟ در درجه اول برای تولید مواد منفجره. این یک ترکیب قابل اشتعال است و در دمای بالای 630 درجه سانتیگراد خود به خود مشتعل می شود . آمونیاک به طور گسترده در صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. این ماده که در غلظت خاصی استفاده می شود، یک ماده کاملاً بی خطر محسوب می شود، بنابراین در تولید رنگ مو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این ترکیب به منظور باز کردن کوتیکول های مو و افزایش چسبندگی رنگ است. این تاثیر قابل توجهی بر اثربخشی رنگ کردن مو دارد، حتی اگر بوی نامطبوعی در طول کل عمل به همراه داشته باشد. همانطور که می بینید، آمونیاک یک ترکیب محبوب در صنعت و لوازم آرایشی است. اما بگذارید روی نحوه استفاده از آمونیاک در خانه تمرکز کنیم. این موضوع احتمالاً برای شما جالب تر است.

خون خشک شده روی لباس، لکه مداوم، یا شاید کف کفش به شدت کثیف شده است؟ با آمونیاک، این نوع کثیفی دیگر مشکلی ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کفش یا لباس را در محلول آمونیاک خیس کنید. احتیاط! آنها را برای مدت طولانی خیس نکنید. در غیر این صورت به مواد آسیب خواهید رساند! پس از خیساندن کفش ها را تمیز کرده و لباس ها را بشویید. لکه ها به سرعت بدون هیچ اثری محو می شوند.

آمونیاک به عنوان کود برای گیاهان در خانه و باغ از آنجایی که آمونیاک در تولید کودهای کشاورزی استفاده می شود، می توانید با موفقیت از آن به عنوان کود برای گیاهان خود نیز استفاده کنید. بهتر است برگها را با محلول آمونیاک اسپری کنید.

مرجع پخش آمونیاک صادراتی

مرجع پخش آمونیاک صادراتی تولید آمونیاک در حال حاضر تقریباً 11 درصد از انتشار دی اکسید کربن صنعتی جهانی یا 1.3 درصد از انتشار جهانی را تشکیل می دهد. در زمینه اهداف انتشار جهانی و تقاضای رو به رشد، کربن زدایی از این فرآیند بسیار مطلوب است. ما روشی را برای محاسبه اولین برآورد برای اندازه بهینه یک کارخانه تولید آمونیاک (در سطح فرآیند)، تامین انرژی تجدیدپذیر مورد نیاز (RE) و هزینه سطح آمونیاک (LCOA) برای عملیات جزیره‌ای با بافر هیدروژن ارائه می‌کنیم.

مجموعه مرحع پخش آمونیاک صادراتی به کشورهای اروپایی و خاورمیانه می باشد. تمام تلاش ما گرفتن سهم بیشتری از بازار جهانی مواد شیمیایی و آمونیاک می باشد.

توزیع بی واسطه آمونیاک مرغوب صادراتی

آمونیاک برای اولین بار در دهه 1850 در فرانسه به عنوان مبرد استفاده شد و در دهه 1860 در ایالات متحده برای تولید یخ مصنوعی استفاده شد. اولین حق ثبت اختراع برای ماشین های تبرید آمونیاکی در دهه 1870 ثبت شد.

کیفیت آمونیاک کدام است؟ برخی از خواص شیمیایی/فیزیکی آمونیاک عبارتند از: در دمای اتاق، آمونیاک گازی بی رنگ و بسیار تحریک کننده با بوی تند و خفه کننده است. وب سایت آمونیاک کو، مرغوب ترین آمونیاک صادراتی را بی واسطه به بهترین قیمت به صورت آنلاین عرضه می نماید.

صادرکنندگان انواع آمونیاک ممتاز

صادرکنندگان انواع آمونیاک ممتاز چین با صادراتی بالغ بر 72 میلیارد دلار آمریکا، پیشروترین کشور صادرکننده مواد شیمیایی جهان در سال 2020 بود. ایالات متحده با صادرات بالغ بر 45 میلیارد دلار آمریکا در رتبه دوم قرار گرفت . کدام کشور بیشترین واردات را دارد؟ نتیجه تصویری ایالات متحده آمریکا در سال 2020، ایالات متحده با ارزش واردات حدود 2.41 تریلیون دلار آمریکا، پیشروترین کشور وارداتی در جهان بود. واردات و صادرات به طور کلی از ارکان مهم اقتصاد یک کشور هستند. تراز تجاری یک کشور رابطه بین ارزش واردات و صادرات یک کشور را نشان می دهد.

کدام ماده شیمیایی به طور کامل در کشور ما وارد می شود؟ هند بزرگترین کشور در کل جهان است که بیشترین مقدار مواد شیمیایی فسفات را وارد می کند و 45 درصد از کل تجارت جهانی را به خود اختصاص می دهد. این کشور از این ماده شیمیایی برای تولید کودهای شیمیایی برای زمین استفاده کرد که برای مغذی تر کردن مواد جامد و رشد محصولات مهم است.

ما پخش کننده و صادر کننده عمده آمونیاک یخچال، بی کربنات سدیم، آمونیاک سبز و نیترات غلیظ هستیم. متقاضیان محترم می توانند به راحتی و به صورت آنلاین سفارشات خود را تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما