قیمت انواع آمونیاک صنعتی بسته بندی 

آمونیاک صنعتی بسته بندی یک نوع گاز سمی می‌باشد ،بی‌رنگ است از یک ترکیب هیدروژنه‌ی نیتروژن دار با حلالیت بالایی که در آب است تشکیل می‌شود . استنشاق گاز آمونیاک بسیار اشک‌آور می‌باشد. مزه خیلی تندی دارد و به‌خاطر این مزه تند باعث می‌شود که مجاری تنفسی آسیب شدیدی ببیند . حتی منجر به مسمومیت شدید فرد شده و تا پای مرگ می‌رساند و گاه هم مرگ را نیز به‌همراه دارد.

قیمت انواع آمونیاک صنعتی بسته بندی 

ویژگی‌های مهم آمونیاک صنعتی مایع

ویژگی‌های مهم آمونیاک صنعتی مایع

آمونیاک به دو صورت خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آمونیاک در حالت عادی به صورت گاز می‌باشد. ولی برای سهولت در استفاده همچنین حمل‌ونقل راحت آن به صورت مایع درمی‌آورند. آمونیاک صنعتی مایع مورد استفاده عموم مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. البته آمونیاک مایع برای تمامی افراد نیست بلکه برای قشر مخصوصی از این صنعتگران می‌باشد که سر و کار با این ماده صنعتی دارد.

آمونیاک به دو صورت طبیعی و صنعتی یافت می‌شود:

  • منابع طبیعی:

این ماده شیمیایی خیلی کم می‌باشد. یعنی نیتروژن از مواد حیوانی و گیاهی تولید می‌شود و سپس با نمک‌های آمونیم که به مقدار خیلی کمی در آب آب باران پیدا می‌شود با یکدیگر واکنش شیمیایی انجام می‌دهد. همچنین نمک آمونیوم در زمین‌های حاصلخیز و آب‌های اقیانوس نیز پیدا می‌شود .

  • آمونیاک صنعتی:

روش‌های تولید صنعتی آمونیاک فراوان می‌باشد فقط در این خد گفته می‌شود که آمونیاک را می‌توان از تقطیر زغال‌سنگ آمونیاک تهیه کرد . یا از خشک و فشرده‌سازی گازها تا دمای ۵۴۰ سانتی‌گراد و عبور آن‌ها از کاتالیست که مخلوطی از نمک‌های مختلف می‌باشد آمونیاک تولید می‌کنند.

و اما موارد مصرف آمونیاک برای صنعتگران نیز زیاد می‌باشد:

شاید تعجب کنید و برای تولید مواد دارویی از امونیاک استفاده می‌کنند. کارخانجات یخ سازی برای تولید قالب‌های بزرگ یخ جهت استفاده در سردخانه ها و جاهای دیگر از آمونیاک استفاده می‌کنند . در صنایع پتروشیمی و نفت برای حمل و نقل گاز همچنین در استخراج فلزهای مختلف از آمونیاک استفاده می‌شود. کودهای شیمیایی که کشاورزان به محصولات کشاورزی خود می‌دهند یک رکن اصلی آن‌ها آمونیاک می‌باشد.

فروشگاه عرضه آمونیاک صنعتی بسته بندی 

فروشگاه عرضه آمونیاک صنعتی بسته بندی 

برای خرید آمونیاک مایع صنعتی بسته به نوع مصرفی که صنعتگران بسته به مصرفی که دارند آن را سفارش می‌دهند.صنعتگران این حرفه از شرکت‌های پخش ماده آمونیاک مایع صنعتی سفارش خود را میدهند. آمونیاک ماده در همه شهرها موجود نمی‌باشد .شاید نمایندگی‌های خاص خود را داشته باشند ولی در همه شهرها هم نمایندگی ندارند.

به‌همین خاطر شرکت‌های تولید کننده برای تهیه آمونیاک مایع صنعتی خود معمولاً از طریق اینترنت و سایت معتبر آن را تهیه می‌کنند .شرکت های پخش برای عرضه آمونیاک صنعتی در سایت های خود بهترین راهکار را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما