قیمت انواع گاز آمونیاک صنعتی

آمونیاک شاید برای شما آشنا باشد و در جاهای مختلف نام آن را شنیده باشید اما از کاربرد آن چه میدانید؟ این ماده که یکی از مواد دفعی در موجودات ابزی میباشد یکی از اصلی ترین مواد در صنایع شیمایی است که نقش بسیار مهمی در تولید بسیاری از مواد شیمیایی دارد. قیمت گاز آمونیاک با توجه به جامد، مایع و گاز بودن ان وهمچنین مواردی مانند غلظت محصول مورد نظر متفاوت است. به علاوه حجم محصولی که قصد خریداری آنرا دارید نیز در قیمت محصول تاثیر گذار است. یکی از محصولات پر استفاده آمونیاک گاز آمونیاک صنعتی می باشد.

قیمت انواع گاز آمونیاک صنعتی

اطلاعاتی درباره گاز آمونیاک خالص

اطلاعاتی درباره گاز آمونیاک خالص

آمونیاک یا به اختصار NH3 ترکیب نیتروژن و اکسیژن است که حالتی بی رنگ و بویی تند و زننده دارد. ماده ای بسیار خطرناک است و تماس با چشم و دست موجب سوزش شدید میشود و این در مورد تمامی انواع مایع، جامد و حالت گازی آن صادق است. این ماده در بسیاری از صنایع مانند صنایع دارویی و صنایع نساجی کاربرد فراوانی دارد به علاوه در تولید کود های شیمیایی نیز از آمونیاک استفاده زیادی میشود. معمولا در حالت جامد نیز امونیاک به صورت پرک و پودر امونیاک وجود دارد. البته از نوع کم غلظت آمونیاک برای پاکیزگی محیط در منازل هم استفاده میشود.

گاز آمونیاک خالص بسیار خطرناک است و اگر در معرض چیزی بیشتر از حدود 50ppmاز آن باشید موجب مرگ نیز میشود پس در مواجهه با این مواد باید جدی و محتاظ باشید. گاز امویناک شرایط نگهداری خاصی دارد و باید از تنش های فیزیکی و حرارت دور باشد. برای حمل آن نیز به تانکر های مخصوص نیاز است. در نگهدای نیز باید توجه داشت که باید در محفظه های استیل نگه داری شود.این ماده به علت خاصیت بازی خود نباید در معرض مواد اسیدی باشد زیرا باعث واکنش و ایجاد آتش سوزی میشود. در ضمن اینکه محیطی که گاز آمونیاک در آن نگهداری میشود باید مجهز به سیستم های اطفا حریق باشد.

بازار فروش گاز آمونیاک صنعتی

بازار فروش گاز آمونیاک صنعتی

اگر صاحب مشاغل شیمیایی هستید که برای تولید محصولات خود به مواد اولیه باکیفیت نیاز دارید میتوانید این مواد را از مجموعه برجیس سفارش دهید. مجموعه برجیس با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا سعی دارد که با کیفیت ترین آمونیاک را در انواع مختلف اعم از جامد و مایع و گاز تولید و ارائه کند و به ویژه به فروش گاز آمونیاک مورد نیاز مجموعه های صنعتی وشیمیایی اقدام کند. شما میتوانید با مراجعه به وبسایت رسمی این مجموعه و با بهره گیری از نظرات مشاوران وکارشناسان نسبت به تهیه مواد مورد نیاز خود اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما