قیمت بهترین آمونیاک خالص خانگی

آمونیاک ماده ای است شیمیایی که بدون رنگ است اما بوی تندی دارد و در صنایع مختلفی هم مورد استفاده قرار می گیرد، این ماده در دو نوع پودری و مایع تولید می شود که هر کدام دارای درجه کیفی و کاربردی می باشند. قیمت بهترین آمونیاک خالص خانگی همواره براساس کیفیتی که دارد مشخص می شود و در اختیار شما قرار می گیرد، قیمت این محصول پر مصرف را هم تورم ها و هم شرایط اقتصادی هم دچار نوسانات می کنند و آنها را به سالانه و روزانه افزایش می دهند.

قیمت بهترین آمونیاک خالص خانگی

ویژگی های آمونیاک درجه یک چیست؟

ویژگی های آمونیاک درجه یک چیست؟ آمونیاک همان گونه که گفتیم ماده ای است شیمیایی که در دو نوع مایع و پودری تولید می شود، این ماده دارای ویژگی های بارز و منحصر به فردی می باشد که با کمک آنها در بازار ها معرفی می شود، از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آمونیاک درجه یک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمونه های مایع بدون رنگ هستند و بوی تندی دارند، غلظت بالایی دارند و برای تولید محصولات شوینده هم کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.
 • نمونه های پودری در حالت عادی سفید رنگ هستند اما زمانی که با آب ترکیب می شوند رنگی ندارند، بوی آنها تند و زننده است، کارایی و کاربرد فراوانی دارند و به خصوص می توان با کمک آنها مایع های شیشه پاک کن را تولید کرد.

این ماده قدرت لکه بری بالایی دارد و می توان با کمک آن انواع لکه های موجود بر روی انواع سطوح را از بین برد و زیبایی و درخشندگی را به محیط اطراف خود هدیه داد. این ماده ماندگاری بالایی دارد و عملکرد آن در هر زمینه فوق العاده می باشد و می توان برای تولید انواع شوینده ها هم از آنها استفاده کرد. مصرف کنندگان عزیز می توانند با توجه کردن به همین ویژگی ها به راحتی نمونه های با کیفیت را انتخاب کرده و تهیه نمایند.

نکات ایمنی استفاده از آمونیاک

نکات ایمنی استفاده از آمونیاک در زمان استفاده از آمونیاک باید همواره نکات ایمنی متعددی را رعایت کرد، برخی از این نکات ایمنی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و شما باید به آنها توجه کنید تا از بدن خود در برابر این ماده شیمیایی محافظت نمایید و دچار مشکلات ناگوار و جبران ناپذیر نشوید. از این نکات ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باید از ماسک استفاده کرد زیرا بوی تند و زننده ای دارد و ممکن است بر روی تنفس شما تاثیر مستقیم بگذارد.
 • باید از دستکش استفاده کرد زیرا این ماده بر روی پوست تاثیر می گذارد و ممکن است دچار اگزما و حساسیت و سوختگی دارویی کند.
 • باید لباس ایمنی استفاده کرد تا در صورت ریختن و پاشیدن به بدن شما آسیب نزند.
 • باید ازکفش مناسب استفاده کرد تا در صورت ریختن بر روی زمین پا های شما دچار سوختگی و مشکلات نشود.

با توجه کردن و رعایت این موارد و نکات ایمنی شما می توانید با اطمینان کامل از این ماده استفاده کنید بدون این که مشکلات و خطراتی برای شما ایجاد شود. رعایت نکات ایمنی هم سلامت شما را در زمان استفاده از این ماده شیمیایی تضمین می کند و هم کمک می کند تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد و تولیدات خود را انجام داد.

این ماده زمانی با مواد دیگر و حتی آب ترکیب می شود گازی خطرناک را تولید می کند که برای ریه مناسب نیست و مشکلات تنفسی را برای شما به وجود می آورد. در زمان استفاده از این ماده می توان از شیلد و عینک محافظ هم استفاده کرد تا در صورت پاشیدن ماده به چشم و صورت شما آسیبی وارد نکند.

کاربرد های آمونیاک در صنعت

کاربرد های آمونیاک در صنعت همان گونه که گفتیم این ماده شیمیایی یعنی آمونیاک در صنایع مختلفی کاربرد دارد، بسیاری از صنایع برای تولید محصولات خود نیاز به این ماده دارند زیرا اصلی ترین ماده تشکیل دهنده بسیاری از محصولات مصرفی می باشد. از کاربرد های آمونیاک در صنعت می توان به موارد زیر هم اشاره نمود:

 • این ماده برای تولید کود های شیمیایی کاربرد دارد زیرا دارای نیتروژن می باشد که خاک و محصولات برای رشد به آن نیاز دارند.
 • برای تولید مواد منفجره از آن استفاده می کنند.
 • این ماده برای تولید مواد شوینده کاربرد دارند.
 • برای تولید اسپری های شیشه پاک کن استفاده می شوند.
 • در صنعت یخ سازی هم کاربرد دارد.

این ماده در کاربرد و مصرفی با همین مصرف بالا و کارایی فراوان و فوق العاده توانسته است هم مصرف کنندگان متعددی را به سمت خود جذب کند و هم روز به روز به تعداد مصرف کنندگان خود در بازار ها بی افزاید. آمونیاک صنعتی خالص می تواند در تولید محصولات عملکرد عالی را از خود نشان بدهد، قابل ذکر است که این ماده شیمیایی است و بسته به محصول تولیدی می تواند به صورت مایع و پودری باشد.

بسیاری از محصولاتی که در بازار ها وجود دارد برای تولید در مواد مصرفی خود نیاز به آمونیاک دارند، این ماده هم استقامت و مقاومت و دوام آنها را بالا می برد و هم باعث می شود تا عملکرد خوبی را از خود نشان بدهند.

خرید عمده آمونیاک خالص خانگی

خرید عمده آمونیاک خالص خانگی شرکت های تولید کننده مواد منفجره، شوینده و ها و بسیاری شرکت های دیگر خریداران تراز اول این گونه محصولات هستند، آنها همواره خرید آمونیاک خالص را به صورت عمده انجام می دهند تا بتوانند برای مدت طولانی نیاز خود را تامین کنند. قابل ذکر است که خرید عمده این محصول در کاهش دادن قیمت های نهایی هم بسیار موثر می باشد به همین دلیل مشتریان به خرید عمده روی آورده اند.

قابل ذکر است که خرید این ماده امروزه در بازار ها با روش های مختلف دیگری هم امکان پذیر است که در این میان برخی روش ها هم آسان و هم اقتصادی هستند، خرید را می توان به صورت مستقیم انجام داد و به تولید کننده مراجعه کرد، تمام واسطه ها و دلالانی که قصد بالا بردن نرخ ها و کاهش کیفیت ها را دارند را از میان برداشت و در نتیجه بهترین و با کیفیت ترین محصول را با قیمت مقرون و به صرفه خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

خرید را با پیدایش لوازم ارتباطی جدید می توان به صورت آنلاین هم انجام داد که در این صورت بهترین و با کیفیت نمونه را می توان با مراجعه به این سایت تنها با چند کلیک ساده به راحتی و با اطمینان کامل انجام داد، در این روش هم می توان نمونه ها را از نظر کیفیت و برند و قیمت با هم مقایسه کرد و هم می توان بهترین و با کیفیت ترین نمونه را انتخاب کرد و پس از ثبت سفارش و گذراندن پروسه پرداخت آمونیاک خانگی را درب محل تحویل گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما