قیمت خرید آمونیاک خانگی

آمونیاک یکی از انواع مواد شیمیایی پر مصرف در صنایع مختلف می باشد که به شکل های مختلفی تولید شده و یکی از انواع آن آمونیاک خانگی نام دارد که معمولاً به صورت آمونیاک مایع به فروش می رسد، قیمت خرید آمونیاک خانگی متناسب با میزان خرید و همچنین غلظت آن تعیین می شود و می توان قیمت های به روز آن را از طریق همین سایت نیز استعلام کرد.

قیمت خرید آمونیاک خانگی

مشخصات آمونیاک خانگی چیست؟

مشخصات آمونیاک خانگی چیست؟ آمونیاک خانگی مشخصات مخصوص به خود را دارد و یکی از مهم ترین مشخصاتی که درباره این محصول می‌ توان به آن اشاره کرد این است که این نوع آمونیاک ها معمولاً در رنگ های شفاف دیده می‌شوند چرا که یک نوع آمونیاک محلول در آب بوده که از غلظت نسبتا پایینی برخوردار است و بر خلاف آمونیاک های صنعتی میزان NH4 آن پایین است.

از سوی دیگر قابل ذکر است که این نوع آمونیاک ها دارای خاصیت قلیایی هستند به این صورت که برخلاف مواد اسیدی مزه آن ها تلخ بوده و و اغلب از آن به عنوان یک ماده خورنده یاد می شود چرا که در ساختار آن اکسید های فلزی وجود دارد و از آن جایی که یک ماده قلیایی ضعیف به شمار می آید هم در صنعت و هم در تولید محصولات خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مشخصات آمونیاک خانگی این است که به نسبت مواد شیمیایی مشابه به هیچ وجه فرّار نیست و حتی اگر به مدتی طولانی بدون درب در محلی با دما های بالا قرار بگیرد به هیچ وجه از محلول چیزی کم نخواهد شد چرا که از فعالیت ناچیزی برخوردار بوده و تمایلی به تبدیل شدن از حالت مایع به گاز ندارد و به همین دلیل می توان انواع آمونیاک خشک را نیز از آن تهیه کرد.

موارد استفاده از آمونیاک خانگی

موارد استفاده از آمونیاک خانگی از آمونیاک خانگی می توان استفاده های بسیاری کرد که یکی از مهم ترین آن ها استفاده از این محصول در تولید انواع شیشه پاک می باشد به طوری که حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد شیشه پاک کن ها از محلول های آمونیاک خانگی تهیه شده و از آن جایی که خاصیت قلیایی ضعیفی دارد به هیچ وجه سبب آسیب به شیشه ها و یا سطوح سنگی و حتی سطوح چوبی نیز نخواهد شد.

جالب است بدانید که از آمونیاک های خانگی در ورزش نیز استفاده های بسیاری می شود به طوری که برخی از ورزشکاران از بوی تند و زننده آمونیاک برای افزایش تمرکز و هوشیاری استفاده می کنند و از آن جایی که غلظت آمونیاک در این محلول های خانگی کم است بنابراین هیچ ضرری برای بدن نخواهد داشت.

این نوع آمونیاک ها می‌توانند منبع مهمی از نیتروژن برای گیاهان باشند و به همین دلیل از دیگر موارد استفاده این نوع آمونیاک ها در کشاورزی است به‌ طوری که این آمونیاک های محلول در آب را به زمین‌ های کشاورزی تزریق می کنند که سبب شده گیاهان رشد قابل توجهی داشته باشند و به این ترتیب میزان تولید محصول کشاورزی به واسطه آن افزایش یافته است.

بازار فروش آمونیاک خانگی

بازار فروش آمونیاک خانگی بازار فروش آمونیاک خانگی از رونق به شدت بالایی برخوردار است چرا که با شناخت بیشتر این محلول و ساختار شیمیایی آن کاربرد های فراوانی برای آن پیدا شده و همین سبب شده که با افزایش مصرف این محصول در بازار های داخلی میزان تقاضا و در نهایت تولید این محصول رو به افزایش باشد تا بتواند تامین‌ کننده نیاز بازار های مختلف باشد.

خرید از این مجموعه فروش می تواند مزایای بیشماری برای مشتریان داشته باشد که مهم ترین آن خرید با کیفیت ترین محصول به قیمتی مقرون به صرفه است به طوری که مشتریان می‌ توانند این محصول را در تناژ های بالا سفارش دهند و همچنین در صورتی که مشتریان از شهر های دور این محصول را سفارش دهند هزینه ارسال کاملا رایگان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما