قیمت عمده آمونیاک مایع پتروشیمی

قیمت عمده آمونیاک سردخانه به عوامل مختلف تعیین می‌ شود. مهمترین عامل اثرگذار بر نرخ آمونیاک کیفیت آن است که هرچه مرغوب تر باشد، نرخ آن نیز گران تر است. اگر خریدار و فروشنده آمونیاک مایع پتروشیمی می باشید و می خواهید قیمت آمونیاک برای شما ارزان تر باشد بهتر است مستقیما به تولید کنندگان و فروشگاه‌ های مجازی مراجعه کنید.

قیمت عمده آمونیاک مایع پتروشیمی

همه چیز درباره آمونیاک مایع خالص

همه چیز درباره آمونیاک مایع خالص آمونیاک مایع خالص نماد (NH3) از مواد شیمیایی بدون رنگ پراستفاده ای است و بوی تندی دارد و در اصل آمونیاک گازی است که با فشار معین شده به مایع تبدیل می شود. آمونیاک مایع ماده ای پرکاربرد است که درصنایع زیادی وجود آن لازم است. مثلا از آمونیاک برای ساخت مواد شوینده و تمیز کننده ها مانند شیشه پاک کن بسیار استفاده می شود و قدرت لکه بری آن را بسیار زیاد می کند. آمونیاک در صنعت غذایی نیز کاربرد گسترده دارد و برای کاهش دادن اسید مواد غذایی استفاده می شود.

آمونیاک مایع خالص خاصیت ضدعفونی دارد و از این رو برای میکروب زدایی و تصفیه آب کاربرد دارد و همچنین از مواد ضروری و مهم در آزمایشگاه ها می باشد. آمونیاک نباید با مواد کلردار مخلوط شود زیرا گاز سمی ایجاد می کند. برای استفاده از آمونیاک مایع باید فضا کاملا باز و دارای تهویه باشد تا به اعضای بدن آسیب نرساند و گلو و چشم را تحریک نکند و موجب سوزش آن شود و بهتر است از دستکش و محافظ های دیگر استفاده نمود.

خرید بدون واسطه آمونیاک مایع پتروشیمی

خرید بدون واسطه آمونیاک مایع پتروشیمی انواع مختلف داشته و برای صادرات محصولات مختلف غذایی یا ساختمانی کاربرد و در کارخانه های اغلب شهرها و به ویژه رشت و تبریز تولید می شود و در سراسر کشور پخش می شود.

اولین و برترین مراکز خرید بدون واسطه الکل عطر سازی پتروشیمی تولید کنندگان هستند که آن را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم در بازار عرضه می دارند. خرید مستقیم از تولیدکننده آمونیاک به دلیل نبود واسطه باعث کم شدن قیمت آمونیاک مایع خالص می‌ شود و محصولی بسیار باکیفیت به دست خریداران می رسد.

برخی از سایت های اینترنتی مثل سایت حاضر با داشتن تیم پشتیبانی قوی با تجربه در کار فروش و خرید آمونیاک مایع مشغول هستند و آن را سریع و آسان به دست خریداران می رسانند. خرید از این مراکز مجازی نیز بسیار مقرون به صرفه است، زیرا در خرید مجازی هیچ دلالی وجود ندارد تا به دلیل افزایش قیمت‌ آمونیاک و علاوه بر این خریدار می تواند تصویر بسته های مختلف آمونیاک را مشاهده کند و محصول دلخواه را سفارش داده تا به محصولی مرغوب دست پیدا کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما