قیمت محلول آمونیاک مایع

سرکه چوب 20 لیتری ترکیبی از هیدروژن و نیتروژن می باشد که بوی تندی دارد و بدون رنگ می باشد، همچنین از این ماده برای تهیه بعضی از مواد دارویی و محصولات تمیز کننده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. محلول آمونیاک مایع برای تهیه ی انواع کودهای نیتروژنه نیز کاربرد های فراوانی دارد. آمونیاک که حالت گاز مانند دارد با افزایش فشار و یا کاهش دما باعث مایع شدن این محلول می گردد. قیمت محلول آمونیاک مایع نیز بنابر مواد سازنده ی آن و همچنین بنابر حجم و گرم آن و بسته بندی های مختلف آن، متفاوت و گوناگون می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق آن می توانید به سایت های به روز مراجعه نمایید.

قیمت محلول آمونیاک مایع

مشخصات محلول آمونیاک مایع

مشخصات محلول آمونیاک مایع آمونیاک با نشانه ی NH3 می باشد که بی رنگ و با بوی تند است که به طور طبیعی از آب، خاک، گیاهان، هوا، انسان و حیوان تولید می شود، به گونه ای که انسان وقتی غذا میخورد بدن انسان ان را از پروتئین به آمونیاک و اسید آمینه و سپس آن ها را به اوره تبدیل می نماید. این مواد وقتی که دفع شدند برای مصارف گوناگونی کاربرد دارند و جزو اساسی برای کود های نیترات آمونیوم می باشد که این نیتروژن برای رشد گیاهان بسیار مفید و مهم و اثر گذار می باشد.

موارد استفاده محلول آمونیاک مایع

موارد استفاده محلول آمونیاک مایع در جهان امروزی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و علم و صنعت، ما به هر چیزی که تولید می شود اطلاعات کافی داریم و آن ها را مورد مصرف خود قرار می دهیم. هر چیزی که تولید شود مورد استفاده ی گوناگونی دارد. در این جا به موارد استفاده ی محلول آمونیاک می پردازیم. آمونیاک مایع، یک نوعی از گاز می باشد که در آب حل شده است و با تبخیر شدن گاز آن باعث می شود که خود آمونیاک نیز بخار شود و برای انواع تمیز ی سطوح، کاربرد فراوانی دارد و جای هیچ لکی را بر روی سطوح باقی نمی گذارد و یک پاک کنندگی بسیار قوی می باشد.

همچنین آمونیاک یک نوع ضد عفونی کننده برای آب می باشد و به دلیل راکد ماندن آب در بعضی لوله ها، باعث جرم گرفتن و رشد میکروب می گردد که این محلول آمونیاک مانند ضد عفونی کننده ی آب عمل می کند و به طور کلی یک نوع تصفیه کننده ی آب به شمار می رود. همچنین در انواع صنایع غذایی به عنوان یک تنظیم کننده ی اسید های غذایی و یا کاهش دادن اسیدیته ی غذا مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنینph را کنترل می نماید و یک ضد عفونی کننده ی قوی به حساب می آید. آمونیاک محلول برای تمیز نمودن انواع جواهر ها نیز از جمله: طلاجات، نقره جات و پلاتین ها مورد استفاده قرار می گیرد. آمونیاک در صنعت کشاورزی دارای کاربرد های بسیار فراوانی می باشد و در کود ها مورد استفاده ی زیادی قرار می گیرد و یکی از بیشترین مصرف این محلول مختص به کشاورزی می باشد که فایده های بسیار زیادی در کشاورزی دارد‌.

مرکز فروش محلول آمونیاک مایع

مرکز فروش محلول آمونیاک مایع همان گونه که گفته شد سرکه بالزامیک ایرانی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و بسیار پر خاصیت است که همین امر باعث شده تولید کنندگان به تولید و عرضه ی این محلول دست بزنند و آن را تولید و با فروش محلول آمونیاک، کار مشتریان عزیز را راه بیاندازند. مراکز فروش ما، یکی از بزرگ ترین مراکز فروش این محلول آمونیاک می باشد که بسیار پر فروش است و با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد آن را تولید می نماید.

همچنین قیمت این محصول در مراکز ما بسیار ارزان تر و با صرفه تر از مکان های دیگر می باشد. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش ما به صورت حضوری آن ها را مشاهده نمایید و بعد از بررسی، آن ها را خریداری نمایید. همچنین ما فروش غیر حضوری و به صورت انلاین نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار داده ایم، به این صورت که با مراجعه به سایت معتبر ما، می توانید انواع محصولات را مشاهده و ثبت سفارش دهید و خرید خود را انجام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما