قیمت کلی آمونیاک مایع پتروشیمی

آمونیاک مایع پتروشیمی ماده ای شیمایی است که از تبدیل گاز آمونیاک به حالت مایع آن به دست می آید،این ماده شیمایی خطرناک که مهمترین ترکیب هیدروژنه ازت می باشد در مواد دفعی موجودات آبزی یافت می شود. قیمت این ماده شیمایی بستگی به کاربرد و همچنین درصد خلوص آن دارد. اما برای این که یک قیمت کلی و تقریبی داشته باشم برای مثال یک گالن 2.5 لیتری با درصد خلوص 25 درصد مایع آمونیاک قیمتی در حدود 90 تا 100 هزار تومان دارد.

قیمت کلی آمونیاک مایع پتروشیمی

ویژگی‌های مهم آمونیاک مایع غلیظ

ویژگی‌های مهم آمونیاک مایع غلیظ

آمونیاک مایع ماده شیمایی بی رنگ و تقریبا شبیه به آب است ولی تفاوتی که دارد این است که در دمای 1.5 درجه زیر صفر می جوشد. همچنین مزه تند و حاد و بسیار زننده و خفه کننده دارد و اشک آور است.اگر قصد استفاده از این ماده خطرناک را دارید باید توجه کنید که استفاده از آن موجب تحریک و آسیب به دستگاه تنفس میشود پس بهتر است برای در امان بودن از این خطر از وسایل محافظتی مناسب استفاده کنید. همچنین تماس این ماده با پوست و چشم موجب سوزش شدید آنها میشود و حتی اگر در معرض مقدار زیادی از آن و به ویژه نوع غلیظش قرار بگیرید احتمال مرگ نیز هست. پس ابتدا و در آغاز تهیه آن باید بدانید که خطرات آمونیاک چیست و استفاده از آمونیاک در چه حیطه ای است.

آمونیاک که حتی در کشوری مانند آمریکا نیز در دسته مواد بسیار خطرناک قرار گرفته است. مصارف صنعتی زیادی دارد. از آمونیاک در تهیه و تولید کودهای شیمیایی استفاده میشود که باعث بهبود عملکرد غلاتی مانند گندم میشود. همچنین در یخ سازی، اسید نیتریک و بسیاری دیگر از ترکیبات هیدروژنه نیز از این ماده استفاده میشود. بسیاری از محصولات دارویی موجود در بازار نیز از این ماده به عنوان یکی از مهمترین عناصر بهره میبرند.در پاکسازی و بهداشت خانگی مانند تمیز کردن شیشه ها و یا لکه گیری وسایل نیز از نوع کم غلظت آمونیاک NH3 استفاده میشود که باید توجه داشت بیش از حد ازاین ماده استفاده نکنید زیرا همانظور که گفته شد بسیار خطرناک است.

پخش آمونیاک مایع پتروشیمی به صورت مستقیم

پخش آمونیاک مایع پتروشیمی به صورت مستقیم

اگر در صنعت خاصی ماننده تهیه کودهای کشاورزی فعالیت دارید و یا در یخ سازی فعالیت دارید میتوانید با ورود به وبسایت مجموعه برجیس نسبت به تهیه محصول مورد نظر خود اقدام کنید. مجموعه برجیس با استفاده از بهترین مواد اولیه و کیفیت بالا در تلاش است با تولید آمونیاک مایع غلیظ و سایر انواع دیگر آمونیاک بهترین محصولات را به بازار اراِئه داده و با پخش آمونیاک مایع بهرین مواد اولیه را برای بخش های صنعتی و تولیدی مرتبط تهیه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما