قیمت کلی مایع آمونیاک طبیعی

مایع آمونیاک طبیعی، ماده‌ای شیمیایی است که در صنایع مختلفی مانند صنعت تولید مواد شوینده، صنعت پتروشیمی و صنعت کارتن سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول با توجه به حجم بالای تقاضا توسط مراکز متعددی ارائه می‌شود و قیمت کلی آن با توجه به مواردی مانند حجم تولید سالانه آمونیاک طبیعی و حجم خرید متغیر خواهد بود. از آنجا که قیمت آمونیاک با نوساناتی همراه است، بهتر است پیش از اقدام به خرید محصول، نسبت به استعلام قیمت بروز آن اقدام کرد.

قیمت کلی مایع آمونیاک طبیعی

مختصری درباره فرآیند تولید مایع آمونیاک

مختصری درباره فرآیند تولید مایع آمونیاک

فرآیند تولید انواع مختلف آمونیاک، فرآیندی صنعتی به شمار می‌رود که همگام با بهترین فناوری روز دنیا، در واحدهای تولیدی معتبر و با استفاده از تجهیزات صنعتی پیشرفته انجام می‌شود. روش‌های مختلفی برای تولید آمونیاک وجود دارد و هر واحد تولیدی با توجه به نوع محصولی که تولید می‌کند از روش و فناوری مختلفی برای تولید آمونیاک استفاده می‌نماید.

مهمترین روش تولید آمونیاک استفاده از مواد معدنی دارای نیتروژن است. برای تولید مایع آمونیاک موادی که دارای سطح بالایی از نیتروژن و هیدروژن هستند را در کارخانجات پیشرفته فرآوری می‌کنند و آمونیاک را در غلظت‌های مختلفی تولید می‌کنند. برای تولید بهترین آمونیاک در کارخانجات مدرن، ابتدا انواع مختلف گازهای طبیعی تبدیل به هیدروژن تبدیل می‌کنند و سپس با استفاده از فرآیندهای خاص شیمیایی، گاز حاصله با گاز نیتروژن ترکیب می‌کند و طی فرایندهای شیمیایی آمونیاک مایع بدست می‌آید.

تولید و فرآوری عمده انواع آمونیاک مایع و خشک از آن رو اهمیت است که این محصول صنعتی مهم، در مقادیر بالا در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد و در خطوط تولیدی کاربردهای متعددی دارد. بنابراین کشورهایی که دارای صنایع تولیدی متعدد هستند لازم است در سطح وسیع آمونیاک را تولید نمایند تا نیاز به واردات این محصول به حداقل ممکن برسد.

پخش مایع آمونیاک طبیعی به صورت مستقیم

پخش مایع آمونیاک طبیعی به صورت مستقیم

عرضه و پخش آمونیاک درجه یک مایع توسط مراکز مختلفی صورت می‌پذیرد. علاوه بر مراکز فروشی که به صورت تخصصی در حوزه عرضه انواع مختلف مواد و ترکیبات شیمیایی و صنعتی فعالیت می‌نمایند، بازار فروش آنلاین از جمله مهمترین بازارهایی است که پخش مایع آمونیاک را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می‌دهد.

در این بازار خریداران می‌توانند پس از کسب مشاوره و دریافت بروشور و کاتالوگ مربوط به انواع آمونیاک، با توجه به نیاز واحدهای صنعتی، آمونیاک با درصد خلوص بالا تهیه و خریداری نمایند. مرکز فروش آنلاین، به منظور رفاه حال خریداران در سراسر کشور، این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند محصولات شیمیایی مورد نظر خود را به صورت غیرحضوری تهیه نمایند و از مزیت‌های خرید مستقیم مانند قیمت ارزان و مقرون به صرفه استفاده نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما