مراکز پخش آمونیاک فسفات کشاورزی

آمونیاک فسفات کشاورزی نوعی کود شیمیایی حاوی فسفر می باشد که با علامت اختصاری DAP شناخته شده و جزو کودهای بسیار پر کاربرد در دنیا است. آمونیاک و فسفر می توانند هر یک به تنهایی به عنوان کود کشاورزی استفاده شوند و به دلیل این که آمونیاک فسفات حاوی هر دو ماده شیمیایی سودمند برای خاک می باشد، از محبوبیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است.

مراکز پخش آمونیاک فسفات کشاورزی

اطلاعاتی مختصر در مورد آمونیاک فسفات

اطلاعاتی مختصر در مورد آمونیاک فسفات

آمونیاک فسفات کشاورزی از ترکیب دو ماده شیمیایی آمونیاک و اسید فسفریک به دست می آید که در طی یک فرآیند کنترل شده ایجاد می گردد. این کود شیمیایی سرشار از مواد مغذی بوده و دارای ویژگی های فیزیکی با کیفیت بالا می باشد.

این کود اغلب در مراتع، چراگاه ها و همچنین زمین های زراعی بزرگ با محصولات متنوع استفاده می گردد، از جمله جهت محصول نیشکر و غلات. ضمن آن که در باغ ها نیز برای محصولاتی مانند درختان و سبزیجات نیز به وفور مورد مصرف قرار می گیرد.

از آن جایی که فسفر و آمونیاک هر دو از عناصر مهم جهت رشد و متابولیسم گیاهان و همچنین رشد سریع ریشه آنها می باشند، لذا استفاده از این کود در زمین های کشاورزی سبب دستیابی به محصول درجه یک و مرغوب می گردد. استفاده از این کود همچنین مقاومت گیاه نسبت به سرما را نیز افزایش می دهد، در بهبود کیفیت و میزان محصول موثر بوده، و باعث افزایش میکرو اورگانیسم های موجود در خاک نیز می گردد.

ضمن آن که ماده معدنی فسفر که در این کود به وفور وجود دارد، باعث تشکیل گل و دانه با کیفیت بهتر و مقاومت بیشتری شده و استقامت گل را در برابر ریزش، افزایش می دهد.

قیمت انواع آمونیاک فسفات کشاورزی

قیمت انواع آمونیاک فسفات کشاورزی

با توجه به محبوبیت آمونیاک فسفات کشاورزی در بین خریداران و همچنین رونق بازار فروش این محصول، لذا تولید کنندگان و عرضه کنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. این کود شیمیایی در داخل کشور با کیفیت بالا تولید می شود. البته انواع وارداتی این محصول نیز وجود دارد اما نمونه های تولید داخل از نظر کیفیت به خوبی با محصول وارداتی رقابت می کند، ضمن آن که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

جهت سفارش و خرید آمونیاک فسفات می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید تا ضمن آشنایی با انواع محصولات ما و اطلاع از لیست قیمت آمونیاک فسفات، از مزایای مشاوره با کارشناسان مجرب ما نیز برخوردار شوید.

همچنین امکان خرید به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز از طریق این وب سایت فراهم می باشد. ضمن آن که می توانید از مزایای خرید عمده این محصول با قیمت مناسب نیز بهرمند گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما