مرجع خرید آمونیاک مایع صنعتی

در مرجع خرید آمونیاک مایع صنعتی این محصول در خلوص و کیفیت های بالا ارائه می شود که به صورت عمده و بدون واسطه و در بسته بندی های شکیل در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می گیرد، خریدار نیز می تواند آن را متناسب با نیاز خود و بدون واسطه تهیه نموده و ضمن بهره مندی از کیفیت های بالا از قیمت های باصرفه و سود آور آن نیز بهره مند خواهد شد.

مرجع خرید آمونیاک مایع صنعتی

مشخصات آمونیاک مایع صنعتی

مشخصات آمونیاک مایع صنعتی آمونیاک مایع صنعتی محلولی با بوی تند و رنگ آبی است که جهت تنظیم اسیدیته بکار می رود و به طور طبیعی در انسان، حیوان، گیاه، آب، خاک و هوا وجود دارد، آمونیاک مایع به عنوان آمونیاک خانگی شناخته شده که در کودهای نیترات آمونیوم نیز به عنوان جزء اساسی بکار می رود و ماده ای مغذی برای رشد گیاه می باشد.

آمونیاک مایع در ترکیبات بسیاری از پاک کننده ها وجود دارد که به تنهایی نیز به عنوان ماده ای تمیز کننده بکار می رود لذا این ماده گازی است محلول در آب که در صورت بخار شدن گاز آمونیاک نیز بخار می شود بنابراین بر روی سطح لکه ای باقی نخواهد ماند، همچنین در سیستم سردسازی یخچال نیز بکار می رود که در تولید مونوکلرامین در سیستم های تصفیه به عنوان ضد عفونی کننده ها استفاده می شود.

آمونیاک مایع در صنعت مواد غذایی جهت تنظیم اسیدیته نیز بکار می رود تا از ورود میکروب و قارچ به غذا جلوگیری شود و در محلول های تمیز کننده جواهرات نیز وجود دارد، علاوه بر آن به عنوان کمپلکس و باز نیز در آنالیز کیفی مواد معدنی استفاده می شود که با محلول مس مانند آمین ها آبی عقیقی رنگ ایجاد می کند و حل کننده باقیمانده اکسید نقره نیز می باشد.

شرایط نگهداری آمونیاک مایع صنعتی

شرایط نگهداری آمونیاک مایع صنعتی

آمونیاک مایع صنعتی باید در مکانی با تهویه مناسب، بدور از حریق و بدور از نور خوشید نگهداری شود و ظروف بسته بندی آن ها نیز اکثرا بشکه های پلی اتیلن یا سیلندرهای استیل می باشد، همچنین حمل آن باتانکرهای مخصوص انجام می شود که در زمان نگهداری باید توجه نمود حرارت زیاد و تنش های فیزیکی به آن وارد نشود.

آمونیاک مایع اکثرا در بشکه های ۲۷۰ کیلویی ارائه می شود که هنگام کار با آن نیز باید از لباس مناسب، عینک محافظ و ماسک استفاده نمود، در صورت تماس با آن یا بلع یا اشتنشاقش باعث تحریک ریه، چشم و پوست می شود، همچنین باید آن را با موادی که دارای کلر هستند مانند سفید کننده ها مخلوط ننمود چون باعث تولید گاز سمی به نام کلرامین شده و این موجب بروز ذات الریه، سوزش چشم، بینی، گلو، تهوع، درد در قفسه سینه، تنگی نفس و سرفه می شود.

آمونیاک محلول در صورت قرار گیری در کنار مواد نفتی و افروختنی باعث ایجاد آتش سوزی می شود علاوه بر آن باید آن را بدور از دسترس کودکان قرار داد.

فروشنده آمونیاک مایع صنعتی

فروشنده آمونیاک مایع صنعتی فروشنده آمونیاک مایع صنعتی از فعالان تجاری و اقتصادی است که به توجه به اصل مشتری مداری و با تجربه ای که در این زمینه دارد در جهت کسب رضایت مندی مشتریان در تلاش می باشد، لذا توانسته به عرضه این محصول پرداخته و به بهترین نحو ممکن نیز رضایتمندی مشتریان را کسب نموده است.

آمونیاک به دلیل پیوندهای قوی در ترکیبات آن از دمای جوش بالایی برخوردار بوده و به همراه یخ خشک نیز به مایع تبدیل می شود که در فشار محیط و دمای بالا حالت گاز داشته است، همچنین مایع کردن آن نیز با کاهش دما، افزایش فشار یا با هر دو انجام می شود.

آمونیاک مایع کاربردهای زیادی دارد مانند:

  • افزایش تولیدات کشاورزی با تولید کود های کشاورزی
  • کاهش سموم کشاورزی و افزایش آفات و دارای سرعت بالای ترکیب با خاک
  • تولید قارچ های خوراکی و تولید کاتیون های نیتروژن
  • تنفس آن توسط ورزشکاران سبب افزایش تمرکز و بالا رفتن سطح هوشیاری در آن ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما