مرکز خرید آمونیاک مایع پتروشیمی

آمونیاک مایع پتروشیمی ماده بسیار پر کاربردی است که در صنایع مختلف و بسیار زیادی کاربرد دارد. این مرکز آمونیاک مایع را با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می نماید. در این وب سایت این امکان فراهم شده است که مشتریان با توجه به نیاز خود و نوع کاربری که از این ماده انتظار دارند، غلظت مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهند.

مرکز خرید آمونیاک مایع پتروشیمی

مشخصات مهم آمونیاک مایع غلیظ

مشخصات مهم آمونیاک مایع غلیظ در مورد مشخصات مهم آمونیاک مایع غلیظ نکات مهمی وجود دارد که قبل از خریداری و استفاده از این مایع باید از این نکات به خوبی اطلاع داشته باشید. یکی از مهم ترین مشخصات آمونیاک مایع بوی بسیار تند و زننده آن است که در صورتی که فردی بوی آن را برای مدتی استشمام نماید، ممکن است دچار عوارض شدید خفه کننده آن شود. بنابراین در مورد این مایع همیشه باید جانب احتیاط را رعایت نمود.

از لحاظ ظاهری این ماده یک مایع بی رنگ می باشد و به عنوان یک ترکیب غیر آلی شناخته می شود. این مایع از لحاظ شیمیایی دارای خواص قلیایی بوده و همانطور که می‌دانید مواد قلیایی خاصیت خورندگی داشته و می تواند در صورتی که با اشیا فلزی برخورد داشته باشد باعث آسیب به آن شود و در صورتی که شدت قلیایی بودن ماده خیلی زیاد باشد اگر مقداری از آن به پوست بدن انسان برسد باعث ایجاد سوختگی شیمیایی خواهد شد.

نکته دیگری که در مورد خواص آمونیاک مایع حائز اهمیت است این است که معمولا مخازنی که برای نگهداری و جابجا کردن آن استفاده می شود از جنس استیل می باشند و با وجود این که این ماده به خودی خود اشتعال پذیر نیست اما اگر در ظرف استیل قرار داشته باشد و در معرض گرما قرار گیرد احتمال انفجار آن وجود دارد.

قیمت انواع آمونیاک مایع پتروشیمی

قیمت انواع آمونیاک مایع پتروشیمی قیمت انواع آمونیاک در کشور با توجه به میزان تولید و عرضه و تقاضا تعیین می شود و میزان صادرات این محصول به کشورهای دیگر نیز در قیمت گذاری آن تاثیر می گذارد. البته نوع کاربرد این ماده و میزان غلظت آن نیز یکی از عوامل اثر گذار و مهم در قیمت آمونیاک مایع می باشد.

با توجه به این که آمونیاک مایع در صنایع بسیاری مانند تصفیه منابع آب و تولید انواع رنگ ها و مواد شیمیایی مختلف و همچنین در کشاورزی و تولید محصولات زراعی کاربرد دارد تولید آن به صورت انبوه صورت می گیرد. تولید و فروش عمده این محصول در کشور می تواند روی قیمت تمام شده آن تاثیر مستقیمی داشته باشد و باعث کاهش قیمت عرضه این محصول گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما