مرکز عرضه آمونیاک مایع صنعتی

آمونیاک مایع صنعتی با مصرف بالا می باشد که بازار فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص داده است. بزرگترین و برترین مرکز عرضه آمونیاک مایع صنعتی این محصول را با قیمت ویژه و بسیار مناسب در بازار توزیع و پخش می کنند و به سبب داشتن کیفیت بالا و قیمت ویژه و بسیار مناسب محصولات خود بازار فروش فوق العاده ای دارد.

مرکز عرضه آمونیاک مایع صنعتی

بررسی انواع مختلف آمونیاک

بررسی انواع مختلف آمونیاک آمونیاک (NH3) یکی از رایج ترین مواد شیمیایی صنعتی است که در ایالات متحده تولید می شود. در صنعت و تجارت استفاده می شود و به طور طبیعی در انسان و محیط زیست نیز وجود دارد. آمونیاک برای بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی ضروری است و به عنوان پیش ماده ای برای سنتز آمینو اسید و نوکلئوتید عمل می کند.

در محیط، آمونیاک بخشی از چرخه نیتروژن است و در خاک از فرآیندهای باکتریایی تولید می شود. آمونیاک نیز به طور طبیعی از تجزیه مواد آلی از جمله گیاهان، حیوانات و فضولات حیوانی تولید می شود. برخی از خواص شیمیایی/فیزیکی آمونیاک عبارتند از: در دمای اتاق، آمونیاک گازی بی رنگ و بسیار تحریک کننده با بوی تند و خفه کننده است. به شکل خالص، به نام آمونیاک بی آب شناخته می شود و رطوبت سنجی است (به راحتی رطوبت را جذب می کند). آمونیاک خاصیت قلیایی دارد و خورنده است.

گاز آمونیاک به راحتی در آب حل می شود و هیدروکسید آمونیوم، محلول سوزاننده و باز ضعیف را تشکیل می دهد. گاز آمونیاک به راحتی فشرده می شود و تحت فشار مایع شفافی را تشکیل می دهد. آمونیاک معمولاً به صورت مایع فشرده در ظروف فولادی حمل می شود. آمونیاک زیاد قابل اشتعال نیست، اما ظروف آمونیاک ممکن است در معرض حرارت زیاد منفجر شوند.

ترکیبات موجود در آمونیاک مایع

ترکیبات موجود در آمونیاک مایع آمونیاک دارای محدوده مایع معقولی (77- تا 33- درجه سانتیگراد) است و به همین دلیل می توان آن را به راحتی با یخ خشک (CO2 جامد، Tsub = -78.5 درجه سانتیگراد) مایع کرد و در یک قمقمه نگهداری کرد. نقطه جوش بالای آمونیاک نسبت به همنوع های سنگین تر آن نشان دهنده تشکیل پیوند هیدروژنی قوی است که همچنین منجر به گرمای زیاد تبخیر (23.35 کیلوژول بر مول) می شود

. در نتیجه آمونیاک می تواند به راحتی به عنوان مایع در دمای اتاق با وجود نقطه جوش پایین آن استفاده شود. آمونیاک مایع یک حلال خوب برای مولکول های آلی (به عنوان مثال، استرها، آمین ها، بنزن و الکل ها) است. این حلال برای ترکیبات آلی بهتر از آب است، اما حلال بدتری برای ترکیبات معدنی است. حلالیت نمک های معدنی به شدت به هویت یون ضد بستگی دارد.

آمونیاک مایع بدون آب مزیت قابل توجهی نسبت به هیدروژن دارد زیرا چگالی انرژی حجمی بالایی دارد. مقدار کل انرژی که برای تولید و حمل و نقل آن به مصرف کنندگان صرف می شود، کمتر از میزان انتقال هیدروژن مایع است، حتی اگر اتلاف ارزش گرمایشی کمتری در نظر گرفته شود.

از نقطه نظر ذخیره سازی، این مزایا به ویژه برای وسایل نقلیه ای که مقادیر زیادی بار حمل می کنند مفید است. اگرچه آمونیاک سرعت شعله پایینی برای استفاده در موتورهای احتراق داخلی دارد، یک کراکر حرارتی خودکار به موتور کمک می‌کند تا به طور پایدار کار کند. حتی زمانی که موتور تحت شرایط شارژ کار می کرد، هیچ ضربه ای مشاهده نشده است.

کاربرد های آزمایشگاهی آمونیاک مایع

کاربرد های آزمایشگاهی آمونیاک مایع این مروری بر استفاده از آمونیاک مایع به عنوان یک حلال برای فرآیندهای شیمیایی است. در میان موضوعات تحت پوشش، خواص فیزیکی حلال است که آن را به عنوان “شبیه آب” تعریف می کند. فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی مرتبط با تشکیل محلول ها و خواص آن محلول ها نیز تبدیل شده است. شامل بحثی در مورد محلول های فلز-آمونیاک، ماهیت گونه های موجود است و واکنش های مشخصه آن محلول ها.

درخشش کریستالی آیا درخشش از کریستال خوب شما خارج شده است؟ با مخلوط کردن چند قطره آمونیاک در 2 فنجان آب و استفاده از یک پارچه نرم یا برس، درخشندگی از دست رفته خود را بازگردانید. آن را با آب تمیز بشویید، سپس با یک پارچه نرم و خشک خشک کنید. حقایق جالب در مورد آمونیاک آمونیاک یک گاز بی رنگ و تند است. با این حال به راحتی در آب حل می شود و محصولات آمونیاک مایعی که امروزه به فروش می رسند حاوی گاز محلول در آب هستند.

آمونیاک یکی از قدیمی ترین ترکیبات پاک کننده ای است که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع قدمت آن به مصر باستان باز می گردد. در واقع، کلمه آمونیاک از خدای مصری آمون گرفته شده است که معبد او در لیبی فعلی با سوزاندن سرگین شتر اولین نوع آمونیاک یعنی سال آمونیاک را تولید می کند!

برای از بین بردن بوی رنگ از آمونیاک استفاده کنید فضای داخلی خانه شما که تازه رنگ آمیزی شده است مطمئناً عالی به نظر می رسد، اما این بوی رنگ شما را از دیوار بالا می برد! با این حال، نیازی به طولانی کردن رنج شما نیست. با قرار دادن ظروف کوچک آمونیاک در هر اتاقی که رنگ شده است، بو را جذب کنید. اگر بعد از چند روز بو باقی ماند، ظرف ها را دوباره پر کنید.

بازار صادرات آمونیاک مایع صنعتی

بازار صادرات آمونیاک مایع صنعتی انواع مختلف آمونیاک مایع صنعتی با کیفیت بالا از طریق همین مرکز فروش تخصصی و معتبر در بازار توزیع و پخش می گردند. صادرات آمونیاک مایع توسط بزرگترین و برترین تولید کننده این محصول با قیمت ویژه و بسیار مناسب انجام می شود. اگر خواهان بهترین نمونه این محصول به قیمت درب کارخانه می باشید بهتر است سفارش خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین ثبت کنید.

آمونیاک خانگی درجه یک و مرغوب با کیفیت بالا در بازار توزیع و پخش می گردد. برای خرید این محصول بهتر است به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه ها اقدام نمایید. آمونیاک 25 درصد مرغوب با کیفیت تضمینی در بازار داخلی و خارجی توزیع و پخش می گردد. این محصول مشتریان و خریداران بی شماری را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است.

بازار صادرات آمونیاک صنعتی مایع درجه یک و مرغوب همواره با افزایش فروش فوق العاده برخوردار بوده و به سبب داشتن کیفیت بالا مورد اعتماد مشتریان داخلی و خارجی بی شماری قرار گرفته است. جهت ثبت سفارش به صورت عمده و یک جا از طریق همین سایت فروش اینترنتی و تخصصی اقدام نمایید تا محصول خریداری شده در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما