مرکز عرضه آمونیاک 25 درصد 250 سی سی

آمونیاک یک ماده شیمیایی است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تولید محصولات دارویی و یا محصولات تمیز کننده استفاده می شود. مراکز عرضه آمونیاک 25 درصد 250 سی سی که شرکت ها و کارخانجات تولیدی هستند. آنها تولیدات خود را به طور عمده و بدون واسطه به بازارهای سراسر کشور عرضه می کنند. همچنین مراکز فروش مواد صنعتی و شیمیایی و یا نمایندگی های فروش که به عرضه این محصول به صورت جزئی و عمده در بین مشتریان می پردازند. شرکت های زیادی این محصول را در برندهای متفاوت تولید می کنند و به بازار عرضه می نمایند.مرکز عرضه آمونیاک 25 درصد 250 سی سی

مشخصات آمونیاک 25 درصد 250 سی سی

مشخصات آمونیاک 25 درصد 250 سی سی آمونیاک که ترکیبی از هیدروژن و نیتروژن است که فرمول آن NH3 می باشد. این ماده که رنگ ندارد و بوی بسیار تندی دارد که موجب ایجاد اشک می شود و همچنین بوی تند آن در فضای بسته موجب خفگی می گردد. آمونیاک که یک دور ریز نیتروژنی است که به عنوان مواد اولیه تولید مواد خوراکی و کودهای شیمیایی استفاده می شود. این ماده که در ساختن انواع داروها و همچنین تمیز کننده ها کاربرد دارد. آمونیاک گازی است که بوی بسیار زننده و تند دارد و این گاز از هوا سبک تر می باشد.

این گاز به راحتی به مایع تبدیل می شود و در آب حلالیت بسیار خوبی دارد. این ماده در ۷۷ درجه سانتی گراد منجمد می شود و در ۳۴ درجه سانتی گراد به حالت جوش در می آید. این ماده حالت انفجاری دارد و قدرت اشتعال آن وقتی در برابر مواد نفتی قرار بگیرد بسیار زیاد است و ایجاد آتش می کند. این گاز در اثر گرمای ۴۰۰ درجه بالاتر تجزیه می شود و به هیدروژن تبدیل می گردد. این ماده که باعث مشکلاتی برای پوست و ریه ها می کند و مواجه با این گاز در حجم بالا باعث مرگ می شود. آمونیاک خانگی که شامل لکه برها و مواد شوینده می باشند که در منازل به کار می روند.

موارد استفاده آمونیاک 25 درصد

موارد استفاده آمونیاک 25 درصد موارد استفاده آمونیاک جامد که به دو شکل صنعتی و غیر صنعتی می باشد. کاربرد صنعتی آن در صنعت کشاورزی برای تولید کودهای مختلف شیمیایی می باشد. این ماده باعث کاهش انتشار NOX نیز می شود. کاربرد دیگر این ماده که در تولید نیتریک و آمونیوم نیترات می باشد که برای استفاده های مختلف به بازار عرضه می شود. این محصول در صنعت رنگ سازی نیز استفاده می شود. آمونیاک خوراکی که در صنعت بیسکویت سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد غیر صنعتی آن نیز شامل مواردی می شور از جمله اینکه به عنوان مبرد مورد استفاده قرار می گیرد. از آمونیاک در کنترل آلودگی هوا نیز استفاده می شود. همچنین از این ماده در مواد منفجره استفاده می شود. آمونیاک که در صنایع غذایی به عنوان افزودنی نیز کاربرد دارد. از آمونیاک در تصفیه آب هم استفاده های زیادی می کنند. همچنین این ماده در کارهای دیگر نیز استفاده می شود. اما در موقع استفاده از آمونیاک باید مواظب باشیم که فضا بسته نباشد و از تجهیزات محافظتی نیز باید استفاده شود. از این ماده در تمیز کننده های خانگی مثل شیشه پاک کن و همچنین انواع مواد ضد عفونی نیز کاربرد زیادی دارد.

مراکز تولید آمونیاک 25 درصد 250 سی سی

مراکز تولید آمونیاک 25 درصد 250 سی سی مراکز تولید تولید آمونیاک ۲۵ درصد ۲۵۰ سی سی که کارخانجات و شرکت های تولید کننده هستند. آنها تولیدات خود را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت به طور عمده و بدون واسطه به بازارهای کشور ارسال می کنند. شرکت ها که این محصول را در برندهای مختلف تولید می کنند و به فروش می رسانند.

خرید این کالا به صورت عمده برای خریداران بسیار مقرون به صرفه می باشد. تولید آمونیاک 25 درصد در کشور که توسط شرکت های تولیدی به خوبی انجام می شود و آنها این محصول را با مناسب ترین قیمت به بازارهای کشور ارائه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما