پخش کلی آمونیاک صنعتی بسته بندی 

آمونیاک صنعتی بسته بندی : یک نوع محلول است کاملا بی رنگ با بوی بسیار تیز و زننده و خفه کننده . وزن گاز آمونیاک از هوا سبک تر هست و به راحتی به مایع تبدیل می شود . در دو نوع صنعتی و آزمایشگاهی با خلوص ۲۵ درصد موجود و قابل عرضه می باشد .

آمونیاک جهانی باعث تحریک دستگاه تنفسی ، پوست و چشم می شود و در اثر صدمه زدن به شش‌ها ، بعضا این گاز موجب مرگ افراد می شود .

این محلول اولین بار توسط جابر بن حیان شیمیدان بزرگ در قرن هشتم کشف و معرفی شد .

پخش کلی آمونیاک صنعتی بسته بندی 

ویژگی‌های قابل توجه آمونیاک صنعتی مایع

ویژگی‌های قابل توجه آمونیاک صنعتی مایع حجم زیادی از آمونیاک تولید شده در دنیا برای شرکت های تولید کودشیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد که برای تولید محصولات کشاورزی مرغوب ، کشاورزان نیازمند این کودهای شیمیایی می باشند .

آمونیاک در اکثر واحدهای صنعتی کاربرد های زیادی دارد . آمونیاک می تواند مقدار زیادی از گرمای اطراف خود راجذب خود کند .

آمونیاک همچنین در مراحل تصفیه آب کارایی زیادی دارد . از آمونیاک در تولید بسیاری از محصولات از جمله پلاستیک ها ، مواد منفجره ، پارچه و رنگ نیز استفاده می شود .

ازکاربردهای دیگر آمونیاک ، استفاده آن در تولید لاستیک ، ساخت کاغذ ، ساخت سیستم های سرد و در تولید دارو می باشد .

فروش آمونیاک اغلب به صورت یک گاز کاملا بی‌رنگ با بوی بسیار تند و زننده می‌باشد و اگر در مجاورت دمای اتاق گذاشته شود بسیار تیز و حتی خفه‌کننده می‌باشد .

آمونیاک خورنده است ، خاصیت قلیایی دارد و رطوبت موجود را به‌ آسانی جذب می‌کند . همچنین آمونیاک براحتی در آب حل می شود.

معمولا از آمونیاک صنعتی مایع در مواد تمیزکننده بهداشتی ، برای مصارف خانگی استفاده می شود . آمونیاک صنعتی مایع ، برای تمیزی کاشی ، سرامیک ، وان حمام ، دستشویی و اجاق گاز فوق العاده عالی کار می کند و باعث درخشندگی بیشتر آن ها می شود .

خرید بدون واسطه آمونیاک صنعتی بسته بندی

خرید بدون واسطه آمونیاک صنعتی بسته بندی  خرید و فروش آمونیاک مرک در صنایع تولیدی بسیاری مورد استفاده واقع می شود . آمونیاک در دو گرید صنعتی و آزمایشگاهی تولید می شود .

خرید مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی از جمله خرید آمونیاک صنعتی ، به‌طور مستقیم و بدون وجود واسطه ، باید از تولیدکنندگان و واردکنندگان و همچنین نمایندگی‌های معتبر این محصول صورت گیرد .

فروشندگان مواد شیمیایی ، آمونیاک صنعتی را ،که هم بصورت پودری و هم بصورت مایع وجود دارد ، در بسته بندی های مخصوص بخود و مقادیر مختلف ، بوسیله کارشناسان باتجربه ، در اختیار مشتریان قرار می دهند .

مشتریان آمونیاک ، برای اطلاع از نوع کاربرد ، مقدار و نحوه نگهداری آمونیاک به سایت شرکتهای تولید کننده این محصول رفته و جهت مشاوره و دریافت قیمت ، بطور مستقیم و بدون واسطه با آن ها تماس برقرار می کنند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما